LISA! Keelereisid

Berliin

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

saksa keele kursused Berliinis

Berliin on linn, mis ei maga kunagi! Elu on siin kiire, rahvusvaheline ja siiski väga saksapärane. Meie keelte Prenzlauer Bergi keeltekoolis tunned end kui tõeline berliinlane. Tule ja naudi kirevat kultuurielu ja head toitu!


Miks valida keeleõppeks Berliin – Prenzlauer Berg

  1.     Õpi saksa keelt Berliini ühes moodsaimas linnaosas
  2.     Prenzlauer Bergi keeltekool on üks Saksamaa parimaid
  3.     Hea hinna ja kvaliteedi suhe

Prenzlauer Berg on üks kiiremini arenevaid Berliini linnaosasid. Siin elavad kõrvuti kunstnikud, akadeemikud ja noored pered. Meie kool asub kesklinnas, kogu melu keskel. Hubased kohvikud, tänavakunstnikud, noorte disainerite poekesed – siin on alati midagi teha ja midagi vaadata. Nädalalõppudel peetakse Maueri pargis kuulsaid kirbuturge ja Park Arenal toimub karaoke. Berliini kesklinna jõuad mugavalt ja lihtsalt metrooga.

LISA! keelekursused täiskasvanutele>>

Meie LISA! Keeltekoolis Berliinis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuse alguspäevaks on esmaspäev (kui tegemist on riikliku pühaga, algab kursus teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajale kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud sõbralikus kohalikus peres, hotellis, stuudiokorteris või jagad korterit kaasõpilasega kooli poolt üüritud korteris.  Infot teismelistele mõeldud keelekursuste kohta leiad meie menüü Teismelised alt.

Akrediteeringud>>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud IALC, EQUALS ja ALTO poolt . Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama saksa keelt võõrkeelena.

Keelekursus Berliinis >>

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse klassi. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna ja Berliini avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!
Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (saksa keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine>>

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Berliini.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Berliini.


Mida Berliinis ette võtta?

  • Naudi Prenzlauer Bergi mõnusaid kohvikuid, kirbuturge, elustiili
  • Ära unusta külastamast Kollowitzplatzi ja Kulturbrauereid Schönhauseri alleel
  • Brandenburgi väravad ja Pariser Platz
  • Mine giidiga ekskursioonile Bundestagi
  • Sõida jalgrattaga läbi Tiergarteni
  • Käi ära Alexanderplatzil, ühel Berliini kuulsaimal väljakul

 

Tehniline abi
Saada