LISA! Keelereisid

Nizza - Campus

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Prantsuse keele kursused teismelistele Nizzas.

LISA!Keelereisid pakub võimalust valida 3 erineva kooli vahel (kodulehel Nizza, Nizza Park või Nizza Campus).

Pakume 12-16 aastastele õpilastele võimalust õppida suvevaheajal Nizza Parkis, Prantsuse Rivieras. Meie ühiselamu ja koolimaja asuvad kauni pargi kõrval, vaid 10-minuti kaugusel kesklinnast.  

 

Miks valida õpinguteks Nizza Park?

  1.    Parim asukoht. Kool pakub võimalust elada mugavas ühiselamus
  2.    Vaid 10 minutit kesklinna, 20 minutit randa
  3.    Interaktiivsed õpimeetodid, praktilised ülesanded, rollimängud

Oleme loonud ilusas Nizzas suurepärased tingimused 12-16 aastaste laste keeleõppeks. Kool asub vaikses piirkonnas, lähedal nii rannale kui linnasüdamele. Käime koos linnas ringi, külastame Massena muuseumi, kohvitame tüüpilises prantsuse kohvikus ja lobiseme omavahel prantsuse keeles.Võtame ette jalutuskäigu imeilusas sadamas, käime Phoenix Parkis või Moodsa Kunsti muuseumis. Koos käime ka väljasõitudel, näiteks külastame keskaegset Eze linna, Monacot või Antibes’ linna. Igapäevaselt on võimalik mängida rannavollet, jalgpalli ja ujuda Prantsuse Riviera randade kristallselges vees. Märkamatult ja samal ajal täiel rinnal elu nautides parandad oluliselt oma keeloskust!

LISA! keelekursus teismelistele >>

Meie LISA! keeltekoolis hoolitsetakse teismeliste eest hästi – palju on organiseeritud tegevusi ja koolitunnid on kõrgel tasemel. Nizzas õpib laps võõrkeelt sõbralikus ja hubases õhkkonnas. Sinu poja või tütre eest hoolitsevad kohalikud pered, grupijuhid ja kooli õpetajad. Kui soovid täpsemat infot kursuse alguskuupäevade kohta, vaata meie kodulehel olevat kalendrit. Laps majutub sõbralikus kohalikus peres või kooli õpilaskorteris . Meie õpilasi ootab põnev ja rikkalik vabaajaprogramm (grupijuhtide ja kooli personali järelvalve all).

Akrediteeringud >>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud  Label Qualité FLE poolt ja on  SOUFFLE ja CampusFrance liige. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama prantsuse  keelt võõrkeelena.

Sinu LISA! keelekursus >>

Õpilasele tuleb lennujaama vastu kas grupijuht või majutuspere. Esimesel koolipäeval toimub keeletest. Testi tulemuste järgi paigutatakse õpilane gruppi. Tavaliselt on grupis üheealised õpilased. See kindlustab parimad õpitulemused. Kingi oma lapsele võimalus avardada silmaringi ja saada uusi väljakutseid ning elamusi! Õpilasi valmistatakse vajadusel ette ka erinevate keeletestide või koolieksamite sooritamiseks.
Peale koolitunde toimuvad erinevad kooli poolt organiseeritud üritused – ikka koos grupijuhtide või kooli töötajatega. Nädalalõppudel toimuvad matkad ja väljasõidud. Siiski on hetki, kui õpilasega pole ühtegi täiskasvanut. Kooli meeskond on aga alati kättesaadav.


Saabumine >>

Kallid lapsevanemad, Lennupiletid ei sisaldu kursuste hinnas. Aitame teid vajadusel soodsa lennupileti hankimisel Nizzasse. Laps reisib saatjata. Väljalennupäev peab olema pühapäev. Tagasilennupäev peab olema laupäe. Õpilased võetakse meie grupijuhtide poolt Nizza lennujaamas. Anname sulle hea meelega lisateavet meie kursuste. Saada meile e-kiri team@keelereisid.com või helista meile.

Head lapsevanemad!

Üksikasjalikuma teabe saamiseks  Prantsusmaal toimuva teismelistele mõeldud prantsuse keele kursuse kohta 2021 aastal võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli, majutuse, tegevusprogrammi ja kohapealse järelevalve kohta.

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .