LISA! Keelereisid

Andmekaitsepoliitika

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00


Andmekaitsepoliitika

LISA! Keelereisid haru ja meie rahvusvahelised koostööpartnerid kasutavad klientidega kontakti hoidmisel ainulaadset, uuenduslikku ja kaasaegset kontseptsiooni ning uusimat tipptehnoloogiat. Klientide privaatsus on meie jaoks äärmiselt oluline. Allpool on toodud ülevaade meie andmekaitsepoliitikast, kus on seletatud, kuidas me andmeid kogume ja mida me nendega peale hakkame. Võid olla kindel, et me ei edasta ilma sinu selgesõnalise loata kolmandatele isikutele mitte mingisugust teavet, olgu selleks sinu kodune aadress, e-postiaadress, telefoninumber, nimi või mis tahes muud isikuandmed. Kasutame kogutud teavet ainult sulle soovitud teenuste pakkumiseks. Kõik LISA! töötajad on läbinud põhjaliku koolituse ja on tuttavad. aasta andmekaitseseadusega – seega järgime kõiki selles seaduses sätestatud privaatsuse kaitsmise põhimõtteid.

Kuna pakume ka alla 18aastastele suunatud teenuseid, käsitleme klientide lapsi puudutavaid andmeid erilise diskreetsusega. Kui soovid mis tahes põhjusel oma lapse identiteeti varjata ja tahad, et ta reisiks teise nime all, hoiame lapse tegelikku nime saladuses – seda nii keeltekooli kolleegide kui ka võõrustajapere eest. Me ei avalikusta iial oma klientide isikuandmeid ei meediale ega teistele kõrvalistele isikutele.

Kui sa LISA! Kasutage teenuseid, usaldage meile oma andmed. Selles privaatsuseeskirjades saate teada, millist teavet me kogume, mida me kogume teavet ja mida me teeme teie kogutud teabega. Kuna see on oluline, peaksite võtma aega privaatsuseeskirjade lugemiseks hoolikalt.

Privaatsuspõhimõte selgitab:

 • Kliendi andmete kogumise eelised

 •      Millist teavet kogutakse

 •      Uuringu põhjus

 •      Kuidas me andmeid kasutame?

 •      Milliseid alternatiive pakume

 •      Kuhu me andmeid säilitame

 •      Kuidas andmeid kustutada

Oleme püüdnud teha võimalikult lihtsaks võimalikuks esituseks. Kuid kui te ei tunne selliseid termineid nagu broneerimine, päring, veebipõhine broneerimissüsteem, küpsised, IP-aadressid ja brauserid, soovitame teil tutvuda nende tingimustega.

struktuur

1. Õiguslik alus

2. Andmete kogumine koos LISA!

        a, millal me kogume andmeid

        b, milliseid andmeid me kogume?

        c, miks me kogume andmeid

        d, kus on andmed salvestatud?

        e minimaalne vanus

3. Andmete kasutamine LISA-iga!

        a, andmete avalikustamine

        b, andmete turvalisus

        c, ladustamise kestus

4. Teie õigused ohvriks

 

1. Õiguslik alus

Privaatsuspõhimõtte alus on Euroopa üldine andmekaitse määrus.

2. Andmete kogumine koos LISA!

a, millal me kogume andmeid

 1.     Keelereisi broneerimisel: sisestage oma broneeringu vormis oma andmed, nt Nimi, aadress, telefoninumber. Broneeringud meie veebilehtede kaudu reserveeritakse isikutele, kes on jõudnud 18-aastaseks ja on seega täielikult võimelised tegutsema.
 2.     Kui kasutate tasuta eksperdi nõuannet: saates e-kirja saatke meile oma e-posti aadress, kui helistate oma telefoninumbrile.
 3.     Meie veebisaidi kasutamisel: kui külastate meie veebisaiti ja sotsiaalse meedia lehti, pakute meile kaudseid andmeid. Eluaeg, meeldib, küpsised, IP-aadressid jne
 4.     Kui kasutate meie otsingumootorit keele reisimiseks
 5.     Kui hindate meie keelekursusi, nt tema e-posti aadress


Märkus:
Kõik konsultatsioonidele meie töötajatele suuliselt antud andmed ei salvestata! Erand. Dikteerige meie töötajate andmed keele reisikorralduse kohta, mille meie töötajad on teie broneeringu vormis sisestanud, või helistage meile kontaktivalikutele, näiteks telefoninumbrile või e-posti aadressile.

b, milliseid andmeid me kogume?

Me ei ole huvitatud rohkemate andmete kogumisest kui see, mis on vajalik meie ärieesmärgi täitmiseks ja teenindaks teid kliendina. Nii et me püüame:

 •      Nii palju andmeid kui vaja

 •      Nii vähe andmeid kui võimalik

Kui saadate meile oma isikut tuvastava teabe, näiteks taotluse meie e-posti või otsingupäringu kaudu meie keele reisimisotsingumootoris, võime neid teenuseid veelgi täiustada - näidates teile asjakohasemaid otsingutulemusi, mis aitavad teil leida parimat keele reisipakkumist. Me tahame, et teid kasutate meie teenustest, et mõista, kuidas me kasutame teavet ja mida peate teie privaatsust kaitsma.

Isikuandmed on näiteks

 •      e-posti aadressid

 •      telefoninumbreid

 •      aadressid

 •      Krediitkaardinumbreid

 •      konto andmeid

 •      IP numbrid

Keelepaketiga kliente, kes meie veebisaiti külastavad, kirjuta meile meile e-kirjaga või teevad meiega keele reiside broneerimise, usaldage meid teie andmete erineval viisil:

Enne broneerimist:
kirju
telefoninumbreid

Broneerimine:
email
isikuandmete
aadressiandmete
Muud andmed

Enne broneeringu tegemist vajame teie e-posti aadressi, postiaadressi või telefoninumbrit, et vastata teie e-posti, kirja või telefonikõnele.
Broneerimiseks peame teie isikuandmeid registreerimisvormil, et saaksime broneerida. Ilma nende keelepühast puuduvate andmeteta ei ole võimalik keelepuhkust broneerida.

c, miks me kogume andmeid

Andmekaardid salvestatakse õigustatud huvide juurde, nt saata teile kohandatud pakkumisi (ja mitte häirida teid tähtsusetu teabega) ja meie täitmise kohustust, nt et saaksite keele reiside broneerimisel kohtuda. Teie andmed võimaldavad sujuvat keelekursust. Ilma andmeteta, näiteks sünniaja või sünnikuupäeva, ei saa me teie jaoks reisi broneerida ega korraldada. Telefoninumber ei ole kohustuslik, kuid broneeringute küsimuste selgitamiseks peate teid kiiremas korras (ilma telefonikõnedeta) helistama.

Põhjused lühidalt:

Uuringute jaoks:

Kui küsite meilt e-posti, posti või telefoni teel, salvestame teie andmed, et saaksime pakkuda ekspertarvamusi ja me saame vastata kõikidele teie küsimustele.

Broneerimiseks:

Kogume ja salvestage teie andmed peamiselt sujuva reisi eesmärgil. Oma andmete kasutamine on broneeringu tegemiseks vajalik ja vajalik selleks, et rakendada reisi leping, mille olete meiega broneerimise ajal saanud. Seega on meil vaja andmeid, et saaksime täita oma keeleürituste korraldamise eesmärki. Ilma looduses olevate andmeteta ei saa me teie jaoks keelekursust korraldada, sest meil on vaja broneeringu tegemise andmeid. Keele reisibüroo haldamiseks ja lõpuleviimiseks kasutame peamiselt isikuandmeid. Selleks palume teil isikuandmeid märkida. Need on näiteks teie nimi, teie e-posti aadress ja telefoninumber, mis on salvestatud seoses teie keele reisikorraldusega.

Kvaliteedi tagamiseks:

meie töötajad kirjutavad teile tavaliselt e-posti teel, et küsida, kas reisi korraldati nende rahulolule või viisakalt ja ainuisikuliselt LISA-i läbivaatamiseks! Esitage keele reis online või täitke väike küsimustik.

Tasuta infoteenus:

Me kasutame oma kontaktteavet, tavaliselt teie e-posti aadressi, et teavitada teid kord aastas uue keelekursuse programmi kohta kursuse asukoha ja hinnaülevaatega. Selle eeltingimus on see, et olete kokku leppinud. Saate sellest teenusest loobuda lihtsalt ja mugavalt igal ajal.

Konkursid:

Korraldame üldiselt kvaliteedikindlustuse konkursse ja näeme kasulikku olukorda: nad hindavad meid veebis ja aitavad meil LISA LISA kvaliteeti parandada! Keelekursuste parandamine alaliselt. Pakume kvaliteetset reisimist, mille me rahulolevate osalejate vahel anname.

Logi andmed:

Kui olete pärit LISA! Keele sisust üleskutse saamiseks võtke meiega ühendust või tehke keele reisipakkumine, kogume ja salvestage teatud andmed serveri logides. Need logid hõlmavad muu hulgas järgmist teavet: üksikasjad selle kohta, kuidas olete meie teenuseid kasutanud, näiteks keele otsingumootori otsingupäring või telefoninumber, kõnede kuupäev ja kellaaeg, kõnede kestus. Me kasutame seda teavet, et saaksime meie veebisaidile juurde pääseda, oma süsteemide juhtimiseks ja haldamiseks ning meie veebisaitide kujunduse parandamiseks. Salvestatud andmed salvestatakse anonüümselt vastavalt kohaldatavatele juriidilistele nõuetele. Isiklike kasutajaprofiilide loomine on seega välistatud. Siin ei koguta isikuandmeid ega nende isiklikku käitumist.

IP aadressid:

Teie privaatsuse kaitse on meile väga tähtis. Seetõttu oleme kavandanud oma Interneti-pakkumise põhimõtteliselt, et selle kasutamine oleks anonüümne. Me kasutame teavet, mida me oma veebisaitide külastamisel saavad ja säilitame sisemiste eesmärkide saavutamiseks ja veebisaitide kujundamise parandamiseks. Salvestame teie veebibrauseris antud IP-aadressi seitsme päeva jooksul, et tuvastada, piirata ja kõrvaldada vead või vead (nt. Meie serverite rünnakud). Pärast seda perioodi kustutame või anonimeerime IP-aadressi. Me kasutame IP-aadressi rangelt rangelt o.g. Turvalisuse eesmärgil.

Küpsised ja sarnased tehnoloogiad:

Meie partnerid ja me kasutame LISA-i kasutades erinevaid andmeid kogumiseks ja salvestamiseks! Helista keele reisiteenusele. See võib hõlmata ka küpsiseid või sarnaseid tehnoloogiaid, mis tuvastavad teie brauser või seade. Küpsised on väikesed faile, mis on salvestatud külastaja kõvakettale. Need võimaldavad hoida teavet teatud aja jooksul ja tuvastada külastajate arvutit. Parema kasutaja juhendamise ja individuaalse jõudluse jaoks kasutame alalisi küpsiseid. Samuti kasutame niinimetatud seansiküpsiseid, mis kustutatakse brauseri sulgemisel automaatselt. Saate oma brauseri seadistada, et teavitada teid küpsiste paigutusest. See muudab küpsiste kasutamise teie jaoks läbipaistvaks.

LISA! Põhimõtteliselt ei kogu Sprachreisen andmeid, kui kliendid nõustuvad ja saavad lisaväärtust, näiteks sujuv broneerimine ja reisimine, olulise teabe hankimine, nt Muutke lendude aegu või meie hinnapakkumisi puudutavat teavet meie uue programmi kohta. Viimasel juhul saadame teile e-kirja kõige rohkem kaks korda aastas.

d, kus teie andmed on salvestatud?

LISA! Sprachreisen töötleb isikuandmeid Saksamaal asuvatele serveritele, aga ka teistes riikides (EL või Privacy Shield sertifikaadid). Seetõttu võime teie isikuandmeid töödelda väljaspool teie elukohariiki asuvas serveris.


e, minimaalne vanus

Meie saidi ja meie teenuse kasutuse minimaalne vanus on 18 aastat. Vanemate poolt üldiselt broneeritakse üliõpilaste keele reisid ja neid ei kaeta taskuraha lõigud. Üliõpilaskeelereisid (so keelekursused alla 18-aastastele) esitatakse vanematele, kes soovivad oma lastega õppereisi broneerida. Vanemad saadavad meile näiteks rändava alaealise lapse nimi ja eesnimi. Need andmed on meile salvestatud reisilepingu täitmiseks.

 

3. Andmete kasutamine

a, andmete avalikustamine

Kas müüme teie andmeid?

Ei, mitte nii. Me ei kaubelda aadresside ja kuupäevadega. Me ei anna isiklikke andmeid ettevõtetele, organisatsioonidele või üksikisikutele väljaspool LISA-i! Keele reisivõrk jätkub. Meie müügiorganisatsioonis saavad teie lepingulised ja juriidilised kohustused või vastavate ülesannete täitmiseks vajalikud andmed ainult nende üksuste kohta

Kas me jagame teie andmeid kolmandate isikutega?

Jah, kui see on lepingu täitmiseks oluline. Võib nimetada järgmisi näiteid:

 1.      Edastus teenusepakkujatele: asjakohased andmed, nt nimi ja eesnimi, nt lennuettevõtjatele, autorendiettevõtjatele, kindlustusseltsidele, pereliikmetele või hotellidele.
 2.      Meie poolt kasutatavad töötlejad (EL GDPR artikkel 28), eelkõige broneerimissüsteemide ja IT-teenuste, logistika ja trükiteenuste valdkonnas, kes töötlevad teie andmeid vastavalt meie juhistele
 3.      Riigiasutused ja institutsioonid (maksuhaldurid, sihtriigi saatkonnad) juriidilise või regulatiivse kohustuse olemasolu korral (kinnipidamise nõuded, VISA hanked, sisenemise nõuded)
 4.      muud asutused, kellele olete andnud meile oma nõusoleku andmete edastamiseks.
 5.      Reklaamipartnerid ja veebianalüütika teenused, nagu Google Adsense või Google Analytics

 

Märkus Google Analyticsi kohta

Meie veebisaidi kohandamiseks loome pseudonüümsed kasutusprofiilid, kasutades Google Inc'i (1600 Amphitheater Parkway Mountain View, CA 94043, USA) Google Analyticsi teenust. Google Analytics kasutab. "Küpsised", st tekstifailid, mis salvestatakse teie arvutisse, et aidata analüüsida veebikülje kasutamisest. Teave, mida küpsis kasutamise kohta teie sellel veebisaidil on tavaliselt Google'i serverisse Kuna oleme sellel veebisaidil aktiveerinud IP-anonüümseks muutmise, lühendatakse teie IP-aadress eelnevalt Euroopa Liidu liikmesriikides või teistes Euroopa Majanduspiirkonna lepingu osalisriikides, välja arvatud erandjuhtudel Google kasutab seda teavet, et hinnata teie veebisaidi kasutamist, veebisaidi tegevuse aruannete koostamist ja muid veebisaidi tegevusi ja Interneti-kasutamist Teenused on vastupidine meile pakkuda.
Nendes eesmärkides on meie õigustatud huvi andmetöötlus. Google Analyticsi kasutamise õiguslik alus on § 15 lõige 3 TMG või artikli 6 lõige 1 f DSGVO. Meie saadetud ja küpsiste, kasutajatunnuste (nt kasutajatunnused) või reklaamide ID-dega seotud andmed kustutatakse automaatselt 14 kuu pärast. Andmete kustutamine, mille säilitamisaeg on saavutatud, tehakse automaatselt üks kord kuus. Lisateavet teenusetingimuste ja privaatsuse kohta leiate aadressilt https://www.google.com/analytics/terms/en.html
https://policies.google.com

Pseudonüümsete kasutajaprofiilide loomine on igal ajal vastuoluline. Siiski juhime tähelepanu sellele, et sel juhul ei pruugi te täielikult kasutada kõiki selle veebisaidi funktsioone.

Seda on võimalik teha mitmel viisil:
● Üks viis veebianalüütika Google Analytics vastuolus, on panna opt-out küpsise, mis Google juhendab mitte salvestada või andmed eesmärgil veebianalüütika kasutada. Pidage meeles, et selle lahendusega ei tehta veebianalüüsi enne, kui brauser jätab loobumiseks kasutatava küpsise. Kui soovite määrata loobumisküpsise nüüd, kliki siia https://developers.google.com/ana lytics/devguides/collection/ga js/?h l=en#disable)
● Samuti saate takistada profiili loomiseks kasutatavate küpsiste säilitamist, seadistades brauseritarkvara vastavalt.
● Sõltuvalt teie kasutatavast brauserist on teil võimalus installida brauseri pistikprogramm, mis takistab jälgimist. Selleks klõpsa siin https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de ja installida brauseri plug-in võib nimetada olemas.

Google Mapsi kasutamine
See veebisait kasutab Google Mapsi, et kuvada kaarte, asukohti ja marsruudi planeerimist. Google Mapsi haldab Google Inc., 1600 Amphitheater Parkway, Mountain View, CA 94043, USA. Selline kasutuselevõtt võimaldab Google'il helistada välistele serveritele Ameerika Ühendriikides. On võimalik, et Google logib selle serveri päringu ja kasutab jätkuvalt teie sisestatud või kogutud andmeid meie saidil. Lisateabe saamiseks hoidmise ja kasutamise vältimiseks ja kasutamise kohta külastage palun google.de privaatsuskeskust: läbipaistvus ja valikud ning privaatsuseeskirjad.

 

Google'i turundusteenused
See veebisait kasutab Google Adwordsi teenust. Google AdWords on Internetis reklaamikampaania, mille pakub Google Inc., 1600 Amphitheater Parkway, Mountain View, CA 94043, USA ("Google").

AdWordsi kliendina kasutame Google'i uuesti turundamise funktsiooni. See funktsioon võimaldab meil suunata meie veebisaidi kasutajad teistele Google'i Display-võrgustiku saitidele (Google'i enda niinimetatud "Google'i reklaamid" või muud veebisaidid) nende huvide alusel reklaamide kaudu. Selleks analüüsitakse kasutajate koostoimet meie veebisaidil, nt mis pakub kasutajale huvi, et oleks võimalik esitada kasutajatele suunatud reklaami teistel lehtedel ka pärast meie veebisaidi külastamist. Reklaami sisestamine toimub küpsiste abil, mis on väikesed tekstifailid, mis on salvestatud kasutaja arvutisse. Nende abiga saab kasutaja käitumist veebisaidi külastamisel analüüsida ja seejärel kasutada sihtotstarbeliste toodete soovituste ja huvipõhise reklaami jaoks. Küpsiseid kasutatakse konkreetses arvutis veebibrauseri tuvastamiseks ja isiku identifitseerimiseks isiklikke andmeid ei salvestata. Google võib keelata küpsiste kasutamine, järgides allolevat linki ja seal oleva pistiku allalaadimist ja installimist: https://www.google.com/settings/ads/plugin.
Lisateavet Google'i uuesti turundamise ja Google'i privaatsuseeskirjade kohta leiate aadressilt https://www.google.com/privacy/ads/.

AdWordsi kliendina kasutame ka Google'i konversioonide jälgimise analüüsi funktsiooni. Siin Google Adwords määrab teie arvutis konversioonide jälgimise küpsise, kui olete jõudnud meie veebisaidile Google'i reklaami kaudu. Need küpsised kaotavad kehtivuse 30 päeva pärast. Need ei sisalda isikuandmeid ja seetõttu ei ole need isiklikuks tuvastamiseks vajalikud. Kui külastate mõnda meie veebisaidi teatud veebisaiti ja küpsis ei ole aegunud, võib Google mõista, et olete klõpsanud reklaamile ja suunati sellele lehele. Iga Google AdWordsi klient saab erineva küpsise. Seetõttu ei ole võimalik, et küpsiseid saaks jälgida reklaamijate veebisaitide kaudu.

Kogutud teavet kasutatakse konversioonistatistika loomiseks nende AdWordsi reklaamijate jaoks, kes on valinud konversioonide jälgimise. Selle protsessi käigus õpivad AdWordsi kliendid nende reklaamide klikkinud kasutajate koguarvu ja suunati ümber konversioonide jälgimise märgendiga lehele. Kuid nad ei saa teavet, mis kasutajaid isiklikult tuvastab. Kui te ei soovi jälgimisprotsessis osaleda, saate küpsise vajaliku seadistuse välistada, kui küpsiste automaatse seadistamise üldiselt deaktiveeritakse brauseri seadistamine vastavalt sellele. Teid ei kaasata konversioonide jälgimise statistikasse. Lisateavet ja Google'i privaatsuseeskirjad leiate aadressilt https://www.google.com/policies/privacy/.

YouTube

Meie veebisait kasutab pluginaid Google'i toega YouTube'i lehelt. Saidi operaator on YouTube, LLC, 901 Cherry Ave, San Bruno, CA 94066, USA. Kui külastate mõnda meie YouTube'i pistikprogrammiga lubatud saiti, siis ühendatakse see YouTube'i serveritega. Youtube'i serverit teavitatakse, millist külastanud lehte.
Kui olete sisse loginud oma YouTube'i kontole, võimaldab YouTube teie sirvimiskäitumist otseselt seostada oma isikliku profiiliga. Saate sellest välistada, logides välja oma YouTube'i kontolt.
Lisateavet kasutajaandmete käsitlemise kohta leiate YouTube'i privaatsuseeskirjadest aadressil https://www.google.com/intl/et/policies/privacy

 

b, andmete turvalisus

Me töötame kõvasti, LISA! Keeleõppimise ja meie kasutajate kaitsmine volitamata juurdepääsu eest loata muutmisele või nende vastu võitlemisele, andmete avalikustamisele või hävitamisele. Eelkõige krüpteerime paljud meie teenused SSL-i kasutades.

Meie privaatsuseeskirjad võivad aeg-ajalt muutuda. Me ei piira teie käesolevast privaatsuseeskirjast tulenevaid õigusi ilma teie selgesõnalise nõusolekuta.

Kõik muudatused privaatsuspoliitikas avaldatakse meil sellel lehel.

Kui muudatused on olulised, pakume teile veelgi selgemat teatist (sealhulgas teatavate teenuste puhul e-posti teatis privaatsuspoliitika muudatuste kohta).

Lisaks hoiame arhiivis selle privaatsuseeskirja vanemaid versioone.

 

c, ladustamise kestus

Vajadusel töötleme teie isikuandmeid meie ärisuhted, mis hõlmab reisiteenuse osutamise lepingu algatamist ja täitmist. Lisaks kehtivad meie suhtes mitmesugused ladustamis- ja dokumentatsioonikohustused, mis tulenevad tsiviilseadustikust (BGB), äriseadustikust (HGB), maksuseadustikust (AO) ja ELi reisipakettide direktiivist. Säilitamise ja dokumenteerimise tähtajad on kaks kuni kümme aastat. Lõpuks hinnatakse ladustamisperioodi ka seadusjärgsed aegumistähtajad, mis vastavalt tsiviilseadustiku (BGB) §-dele 195 ff on tavaliselt kolm aastat. Teie isikuandmete säilitamine teie nõusolekul toimub kuni edasise teatamiseni.

 

4. Teie õigused ohvriks

Teil on igal ajal teie konkreetsest olukorrast tulenevatel põhjustel õigus vältida teiega seotud isikuandmete töötlemist, mis vastavalt artikli 6 lõike 1 punktile 1. f EU-DSGVO (andmete töötlemine põhineb huvide tasakaal) toimub, vaidlustades. See kehtib ka selles sättes põhineva profiilide koostamise kohta EL-GDPR artikli 4 lõike 4 tähenduses, mis võib olla klienditeeninduse ja tugiteenuste pakkumiseks. Kui te ei vaidle, ei töötle enam teie isikuandmeid. Lisaks sellele on teil vastavalt EL artiklile 15 või EL-DSGVO artiklile 21 taganemisest tulenev taganemisõigus andmetöötluse edasiseks eesmärgil nõusoleku andmiseks, kui olete andnud meile selle vormi nõusoleku.

Sellistel juhtudel võtke meiega ühendust

LISA! Keelereisid

Mai 2

Tallinn

Eesti

Tel.: +372 52 80524

Fax: +372 53 071844
www.keelereisid.com

E-Mail: team@keelereisid.com

 

 

 

 

 

Tehniline abi
Saada