LISA! Keelereisid

Exmouth

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Lõuna-Inglismaal asuvas mereäärses maalilises Exmouthis toimuvad inglise keele kursused 14-17 aastastele õpilastele.

Miks valida Exmouth?

 1. Kooli suurepärane asukoht – vaid 5 minuti kaugusel merest
 2. Põnev vabaaja programm, head sportimisvõimalused
 3. Kombineeri keelekursus  - inglise keel ja tennis, inglise keel ja sport, inglise keel ja veesport


Exe´i jõe suudmes asuv Exmouth on elav ja ilus linn. Kool asub linnasüdames, vaid mõne minuti kaugusel rannast. Peale koolitunde organiseerib kool väljasõite Exmouthi maalilisse ümbruskonda, paadisõite, diskoõhtuid, karaokeõhtuid ja grillipidusid. Sportimisvõimalused on suurepärased – mängi tennist, jalgpalli, sulgpalli või uju.

LISA! keelekursused teismelistele>>

Meie Exmouthi  koolis ootab õpilasi sõbralik ja mõnus õhkkond. Õpilane on kohaliku pere, õpetajate ja grupijuhtide hoole all. Kursuse algupäevade kohta saad rohkem infot meie kodulehe kalendrist. Õpilased majutuvad sõbralikus kohalikus peres. Kursuse hinnas sisaldub sisukas vabaaja programm.

Akrediteeringud>>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie keeltekool on akrediteeritud  British Council  poolt ning on English UK liige.

Sinu LISA! keelekursus teismelistele>>

Õpilasele tuleb lennujaama vastu grupijuht või kohalik pere.  Esimesel koolipäeval toimub keeletest. Testi tulemuste järgi paigutatakse õpilane gruppi. Tavaliselt on grupis üheealised õpilased. See kindlustab parimad õpitulemused. Kingi oma lapsele võimalus avardada silmaringi ja saada uusi väljakutseid ning elamusi! Õpilasi valmistatakse vajadusel ette ka erinevate keeletestide sooritamiseks.
Peale koolitunde toimub erinevaid kooli poolt organiseeritud üritusi – ikka koos grupijuhtide või kooli töötajatega. Nädalalõppudel toimuvad  poolepäevased või päevapikkused väljasõidud ja matkad. Siiski on hetki, kui õpilasega pole ühtegi täiskasvanut. Kooli meeskond on aga alati kättesaadav

Saabumine>>

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida oma teismelisele soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga noortepileti Londonisse. Lennujaamas tervitavad su last soojalt meie rühmajuhid ja toovad  ta siis majutuspaika.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri.

Vabaaja programm Exmouhtis (kursuse hinna sees):

 • Pealelõunad rannas
 • Jalutuskäik linnaga tutvumiseks
 • Sportlikud õhtupoolikud
 • Rannaolümpia
 • Kinoõhtud
 • Disko ja karaoke
 • Päevapikkused väljasõidud Plymouthi, Bathi, Dartmoori
 • Escot Houses tutvume Jane Austeni  `Uhkus ja eelarvamus´ maailmaga


Head lapsevanemad!
Üksikasjalikuma teabe saamiseks Suurbritannias toimuva teismelistele mõeldud inglise  keele kursuse kohta 2020. aastal võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli, majutuse, tegevusprogrammi ja kohapealse järelvalve kohta

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .