LISA! Keelereisid

Suurbritannia

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Inglise keele kursused

LISA! keelekursused kooliõpilastele on täiuslikult organiseeritud, meeldiva teenindusega ja kaasaegselt korraldatud keelekursus lastele, noorukitele ja noortele täiskasvanutele välismaal.

Infoliin : 52 80 524
 

LISA-Sprachreisen-Schueler-Englisch-England-Brighton-16-plus-Lachen-Blond-Maedchen-Sonnenbrille

Keelereisid Malta saarel al 995 €   Keelereisid teismelistele      

Palun valige oma lapsele sobivaim kuurort

 1. Brighton mere ääres
  Külalisperekond: Brighton asub Lõuna-Inglismaal mere ääres ning on armastatuim kuurort kooliõpilaste keelereisideks Suurbritannias.

 2. Harry-Potteri loss Bristolis
  Internaat: meie keelereisid Bristolis õpilastele vanusevahemikus 13–17 aastat toimuvad mugavas ülikoolilinnakus tavapärases inglise lossis. Keelekursust saab kombineerida tennise või golfiga. Alternatiivina keelekursusele internaadis (lossis) on ka Ardingly, Bath, Caythorpe ja Cheltenham.

 3. Kooliõpilaste keelereisid Bournemouth’is ja Londonis
  Paljude vanemate hulgas on armastatud meie inglise keele kursused Bournemouthis kooliõpilastele vanusevahemikus 11–17 aastat ja Londonis noortele vanusevahemikus 14–17 aastat.

 4. Inglise keel ja ratsutamine Wycliffe’is
  Meie inglise keele reisid kooliõpilastele vanusevahemikus 8–17 aastat toimuvad tunnustatud Wycliffe’i kolledžis Cotswoldi imelise kuplilise looduse keskel.
 5. Kuurort 16 Plus
  Täiskasvanud noortele alates 16. eluaastast, kes soovivad olla juba sõltumatud ja on selles vaimus kasvatatud, pakume heakskiidetud keelereisi kõrval ja soodsa alternatiivina märkimisväärselt madalama hinnaga keelereisi ilma animatsiooniprogrammita. Juhendamine toimub siin ainult külalisperekonnas. Organiseeritud vabaajaprogrammi saab lisaks broneerida.
   

Soodsad alternatiivid Maltal mere ääres al 995 eurot
Inglismaa keelereiside alternatiiviks on keelereis Maltale mere äärde. 2 nädalat maksab koos vabaajaprogrammiga 995 eurot.

 

 

Meie teised sihtkohad:

Inglise keele kursused  : Malta saarel, Iirimaal, Kanadas, USA-s
Esilehele

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .