LISA! Keelereisid

London

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Inglise keele kursused õpilastele Londonis

LISA! keelekursused õpilastele Londonis on hoolsa järelevalvega ideaalselt korraldatud inglise keele reisid õpilastele koos vaba aja programmiga. Meie keelekursustel osalevad õpilased kogu maailmast.

 

LISA-Sprachreisen-Schueler-Englisch-London-Freizeitprogramm-Picadilly-Circus-Ausgehen-Sightseeing-London

MIKS VALIDA KEELEKURSUS ÕPILASTELE LONDONIS?

 1. Unustamatu: inglise keele õpe maailmametropolis Londonis

 2. Parim asukoht: südalinnas, vaatega London Eye`le ja The Shardile

 3. Inglise keel ülikoolilinnakus: kaasaegne suure spordihalliga koolihoone


LISA! keelekursused õpilastele Londonis on ideaalselt organiseeritud inglise keele kursused südalinnas. Lapsi õpetatakse, haritakse ja nende järele vaadatakse siin erilise hoolega. Meie keelekursused on mõeldud noortele (14- kuni 17-aastased). See, kes broneerib oma lapsele LISA! keelereisi, broneerib kuningliku klassi. Me kuulume erialaühingusse ja meil on rohkem kui 20 aasta pikkune keelereiside korraldamise kogemus.

 
Meie kaasaegses Londoni keelekoolis vaadatakse sinu lapse järele hoolsasti. Meie reisijuhid ja koolipere on alati valmis nõu andma. Kursuste alguskuupäevad leiad Kalendrist. Kursuse ajal elavad õpilased valitud majutuskohtades. Londonis pakume keelekursuseid ka täiskasvanuile. Infot täiskasvanute inglise keele kursuste kohta leiate jaotisest Täiskasvanutele. Meie järelevalvega keelekursused õpilastele on tõhusad ja esmaklassilised.

 

null

 

LISA! keelekursused teismelistele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud ühiselamus

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud British Council ja English UK poolt. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama inglise  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna  avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (inglise keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Londonisse
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Londonisse

Vaba aeg  (kursuse hinna sees):

 • ringkäigud Londonis

 • Londoni muuseumide ja vaatamisväärsuste külastused

 • jalutamine Covent Gardenis

 • Londoni parkide uurimine

 • ostlemine Oxford Streetil

 • jalg- ja sulgpall

 • öine osturetk

 • viktoriiniõhtu

 • kino- ja karaokeõhtud

 • Jack the Ripperi ringkäik

 • Päevane väljasõit nt Brightonisse, Canterbury`sse, Oxfordi

Aitame sul meelsasti leida keelekursuse, mis vastab kõige paremini sinu vajadustele. Anname sulle nõu reisimiseks sobivaima aja ja keelekursuse ideaalse kestuse kohta, jagame infot sissesõidunõudmiste ja majutuspaika jõudmise kohta. Meie infoteenus on tasuta. Keelekursust saab broneerida telefoni või e-posti teel või täites broneeringu veebivormi.

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .