LISA! Keelereisid

Wycliffe

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

INGLISE KEELE KURSUSED TEISMELISTELE WYCLIFFE`IS

Meie 8- kuni 17-aastastele õpilastele mõeldud keelekursused toimuvad tõelises Inglise koolilinnakus, mida ümbritsevad tüüpilised inglisepärased telliskivimajad ja kaunis Gloucestershire`i maakond.

 

LISA-Sprachreisen-Schueler-Wycliffe-Collegecampus-Reiten-Reitkurs-Pferde-Reitstunden-Maedchen-Sprachschueler

MIKS VALIDA WYCLIFFE?

 1. Parim asukoht perekursusteks: tüüpiline Inglise kolledž Lõuna-Cotswoldsis
 2. Kvaliteet: eraldi kursused ja vaba aja tegevused lastele ning teismelistele
 3. Kombineeritud kursused: inglise keel ja tennis, inglise keel ja ratsutamine


Wycliffe`i kolledž asub Stonehouse`is, isandlik maja paikneb keset loodust, ümbritsetuna Cotswoldsi nõlvadest. Kesklinna jõuab hõlpsasti. Meie eksklusiivses kolledžis on võimalik ühendada lisatasu eest inglise keele õpe 3 pärastlõunal nädalas tennise- või ratsutamistundidega. Koolile kuulub kaks hoonet, mistõttu  8–11aastased õpilased elavad ja õpivad 12–17aastastest eraldi. Ka vaba aja tegevused on organiseeritud vastavalt vanusegruppidele, ehkki mõned neist on samad ja toimuvad koos. Avaras linnakus on köetav ujumisbassein ja mugav spordikompleks. Siin saad pärast keeletunde mängida tennist, korv- või jalgpalli või minna ujuma. Õhtuti korraldame talendišõusid, teatrietendusi või läheme oma eradiskole tantsima. Lisaks saame koos grillida ja ka meie filmiõhtud on õpilaste seas väga hinnatud. Nädalalõppudel korraldab kool päevaseid ekskursioone teistesse linnadesse, nagu näiteks London, Stratford-upon-Avon või Bath. Igal nädalal toimub üks poole- ja üks kogupäevane ekskursioon.

 

LISA-Sprachreisen-Schueler-Wycliffe-Sprachschule-Schulcampus-Freizeitangebot-Betreuung-College-kleine-Gruppen-Garten-Sportmoeglichkeiten

 LISA! keelekursused teismelistele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud ühiselamu.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama inglise  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna  avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (inglise keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Londonisse.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Londonisse.

Vaba aeg Wycliffe`is (kursuse hinna sees):

 • tervituspidu

 • ujumine köetavas basseinis

 • tennis, korv-, jalg- ja sulgpall

 • kooli korraldatavad talendišõud

 • teatrietendused

 • tantsimine koolidiskol

 • grilliõhtu

 • filmiõhtud

 • päevased reisid Londonisse, Oxfordi, Bathi või Strattford-upon-Avonisse

 

Muud vaba aja tegevused (lisatasu eest)

 • professionaalsed ratsutamistunnid

 • tennisetunnid

 • pühapäevased reisid (valikuline)

Aitame sul meelsasti leida keelekursuse, mis vastab kõige paremini sinu vajadustele. Anname sulle nõu reisimiseks sobivaima aja ja keelekursuse ideaalse kestuse kohta, jagame infot sissesõidunõudmiste ja majutuspaika jõudmise kohta. Meie infoteenus on tasuta. Keelekursust saab broneerida telefoni või e-posti teel või täites broneeringu veebivormi.

 

Tehniline abi
Saada