LISA! Keelereisid

Brighton

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Keelereisid teismelistele : õpi inglise keelt Inglismaal

Lihavõttepühade ajal ja suvevaheajal palub Brightoni keeltekool inglise keele kursuseid 13-17 aastastele õpilastele. Brighton on päikseline ja põnev linn Inglismaa lõunaosas.
 

LISA-Sprachreisen-Schueler-Englisch-Brighton-Royal-Pavilion-Sommer-Schloss-Sehenswuerdigkeiten-Freizeitprogramm-Sightseeing  

Miks valida Brighton?

 1. Parim asukoht- õpi inglise keelt mereäärses Brightonis
 2. Õpilasi on igast maailma nurgast, eksamiteks ettevalmistamise kursused
 3. Võimalikud väljasõidud- London, Lewes, Eastbourne, Rottingdean, Cambridge, Oxford, Bath, Stonehenge.

Brigthon on tuntud oma kultuuri- ja muusikaelu poolest. Linna tuntakse ka nime `London by the sea` all. Meie keeltekool asub vaid mõne minuti kaugusel rannast. Ujume, mängime jalgaplli, tennist või sulgpalli. Õpilaste hulgas on populaarne kooli poolt organiseeritud Brightoni ekskursioon. Külastame Royal Pavillioni, hobuste võidusõite või osaleme kuulsal Brightoni aardejahil. Plaanis on  `All day English` ekskursioon ja fotojaht. Sõidame jalgratastega väikesesse kalurikülla nimega Rottingdean. Külastame Londonit, Eastbourne´i või Lewes´i. Lisatasu eest on võimalik külastada Cambridge´i, Oxfordi, Bathi või Stonehenge´i.

LISA! keelekursused teismelistele>>

Meie Brightoni  koolis ootab õpilasi sõbralik ja mõnus õhkkond. Õpilane on kohaliku pere, õpetajate ja grupijuhtide hoole all. Kursuse algupäevade kohta saad rohkem infot meie kodulehe kalendrist. Õpilased majutuvad sõbralikus kohalikus peres. Kursuse hinna sees on sisukas vabaaja programm.
Pakume kursuseid ka täiskasvanutele (alates 16-ndast eluaastast).

Akrediteeringud>>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie keeltekool on akrediteeritud British Council, University of Cambridge, London Chamber of Commerce & Industry ja ISI Educational Oversighti poolt ning on  English UK liige.

Sinu LISA! keelekursus teismelistele>>

Õpilasele tuleb lennujaama vastu grupijuht või kohalik pere.  Esimesel koolipäeval toimub keeletest. Testi tulemuste järgi paigutatakse õpilane gruppi. Tavaliselt on grupis üheealised õpilased. See kindlustab parimad õpitulemused. Kingi oma lapsele võimalus avardada silmaringi ja saada uusi väljakutseid ning elamusi! Õpilasi valmistatakse vajadusel ette ka erinevate keeletestide sooritamiseks.
Peale koolitunde toimub erinevaid kooli poolt organiseeritud üritusi – ikka koos grupijuhtide või kooli töötajatega. Nädalalõppudel toimuvad  poolepäevased või päevapikkused väljasõidud ja matkad. Siiski on hetki, kui õpilasega pole ühtegi täiskasvanut. Kooli meeskond on aga alati kättesaadav.

Saabumine>>

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida oma teismelisele soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga noortepileti Londonisse. Lennujaamas tervitavad su last soojalt meie rühmajuhid ja toovad  ta siis majutuspaika.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri.

Vabaaja tegevused Brightonis (kursuse hinna sees):

 • Linnaekskursioon
 • Aardejaht
 • Ujumine Prince Regent ujulas
 • Rannavolle, jalgpall, korvpall, tennis, sulgpall
 • Väljasõit Devil´s Duke´i
 • Jooga
 • Hobuste ja koerte võiduajamised
 • Bowling
 • Karaoke
 • Grillpidu rannas
 • Golf Ovingdeanis

Lisatasu eest

 • Ekskursioonid Londonisse, Cambridge´i, Oxfordi, Bathi
 • Tennisetunnid
 • Jalgrattarent
 • Ratsutamine

Head lapsevanemad!
Üksikasjalikuma teabe saamiseks Suurbritannias toimuva teismelistele mõeldud inglise  keele kursuse kohta 2021. aastal võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli, majutuse, tegevusprogrammi ja kohapealse järelvalve kohta

 

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .