LISA! Keelereisid

Sliema

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Inglise keele kursused teismelistele Maltal, Sliemas

Pakume teismelistele võimalust õppida inglise keelt Sliema keeltekoolis (lihavõttepühade ajal, suvisel ja sügisesel koolivaheajal). Kursuse hinna sisse kuulub vabaaja programm grupijuhtide järelvalve all.  Meie Malta koolis ootavad õpilasi meri, päike ja kristallselge veega rannad.


LISA-Sprachreisen-Englisch-Malta-Sliema-Hafenn-Meer-Boote-Luzzu-Kirchen-Tuerme

Miks valida keelekursuseks Malta?

 1.     Õpi inglise keelt fantastilisel Maltal!
 2.     Kooli lähedal asuvad suurepärased rannad!
 3.     Koolis on õpilasi igast maailma nurgast!

Malta koosneb kolmest saarest, kuulub Euroopa Liitu ja asub Vahemere lõunaosas. Sliema linnas asuvas keeltekoolis saavad 13 -19 aastased õpilased osaleda inglise keele kursustel ja samaaegselt nautida mõnusat puhkust Vahemere ääres! Meie kool asub Sliema kesklinnas, vaid 2 minuti kaugusel rannapromenaadist. Peale koolitunde organiseerib kooli tiim erinevaid tegevusi – rannavolle, jalgpall või näiteks aardejaht. Külastate muuseume ja peesitate rannas. Käid vaatamas ka imelist Blue Grottot ja Comino saart. Õhtuti korraldatakse koolis grilliõhtuid, diskosid ja filmiõhtuid.

LISA! keelekursused teismelistele »

Meie Malta Sliema  koolis ootab õpilasi sõbralik ja mõnus õhkkond. Õpilane on kohaliku pere, õpetajate ja grupijuhtide hoole all. Kursuse algupäevade kohta saad rohkem infot meie kodulehe kalendrist. Pakume kursusi ka täiskasvanutele. Kursuse hinnas sisaldub sisukas vabaaja programm.
Õpilane majutub sõbralikus kohalikus peres või hotellis.  

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure.Meie kool FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta) liige.

Sinu LISA! keelekursus teismelistele »

Õpilasele tuleb lennujaama vastu grupijuht või kohalik pere.  Esimesel koolipäeval toimub keeletest. Testi tulemuste järgi paigutatakse õpilane gruppi. Tavaliselt on grupis üheealised õpilased. See kindlustab parimad õpitulemused. Kingi oma lapsele võimalus avardada silmaringi ja saada uusi väljakutseid ning elamusi!
Õpilasi valmistatakse vajadusel ette ka erinevate keeletestide sooritamiseks.
Peale koolitunde toimub erinevaid kooli poolt organiseeritud üritusi – ikka koos grupijuhtide või kooli töötajatega. Nädalalõppudel toimuvad  poolepäevased või päevapikkused väljasõidud ja matkad. Siiski on hetki, kui õpilasega pole ühtegi täiskasvanut. Kooli meeskond on aga alati kättesaadav.

Saabumine

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida oma teismelisele soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga noortepileti Malta saarele. Lennujaamas tervitavad su last soojalt meie rühmajuhid ja toovad  ta siis majutuspaika.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid Malta saarele

Vabaaja tegevused Maltal (kursuse hinna sees)

 •     Teretulemast pidu
 •     Rannavolle
 •     Väljasõit Medinasse
 •     Paadisõidud
 •     Filmiõhtud
 •     Diskoõhtud St Juliansis (üle 16-aastastele)
 •     Grilipeod rannas
 •     Muuseumikülastus
 •     matkamine

Head lapsevanemad!
Üksikasjalikuma teabe saamiseks Malta saarel toimuva teismelistele mõeldud inglise  keele kursuse kohta  võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli, majutuse, tegevusprogrammi ja kohapealse järelvalve kohta.
.
 

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .