LISA! Keelereisid

Caythorpe

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Maaliline väikelinn Caythorpe ootab 7-14 aastasi õpilasi inglise keele kursustele. Kool asub kaunis kindluses, järve kaldal.

Miks valida keelekursuseks Caythorpe?

  1. Taskukohane hind, suurepärane vabaaja programm
  2. Mugav koolikompleks
  3. Head sportimisvõimalused

Caythorpe Court on suurepärane koht huvitavaks ja sisukaks keelekursuseks! Põnevust jätkub küllaga! Lähedalasuvas järves saab ujuda ja kajakiga sõita. Õhtuti toimuvad koolis talendishowd ja filmiõhtud, nädalalõppudel diskod ja karaoke. Kool organiseerib päevapikkuse väljasõidu Yorki, Lincolni või Stamfordi ja uitame ka Sherwoodi metsas.

LISA! keelekursused teismelistele>>

Meie Caythorpe´i koolis ootab õpilasi sõbralik ja mõnus õhkkond. Õpilane on kohaliku pere, õpetajate ja grupijuhtide hoole all. Kursuse algupäevade kohta saad rohkem infot meie kodulehe kalendrist. Õpilased majutuvad kooli mugavas ühiselamus. Kursuse hinnas sisaldub sisukas vabaaja programm.


Akrediteeringud>>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie keeltekool on akrediteeritud British Council ning on  ABTA ja  BAHA (British Activity providers Association) liige.


Sinu LISA! keelekursus teismelistele>>

Õpilasele tuleb lennujaama vastu grupijuht või kohalik pere.  Esimesel koolipäeval toimub keeletest. Testi tulemuste järgi paigutatakse õpilane gruppi. Tavaliselt on grupis üheealised õpilased. See kindlustab parimad õpitulemused. Kingi oma lapsele võimalus avardada silmaringi ja saada uusi väljakutseid ning elamusi! Õpilasi valmistatakse vajadusel ette ka erinevate keeletestide sooritamiseks.
Peale koolitunde toimub erinevaid kooli poolt organiseeritud üritusi – ikka koos grupijuhtide või kooli töötajatega. Nädalalõppudel toimuvad  poolepäevased või päevapikkused väljasõidud ja matkad. Siiski on hetki, kui õpilasega pole ühtegi täiskasvanut. Kooli meeskond on aga alati kättesaadav


Saabumine>>

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida oma teismelisele soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga noortepileti Londonisse. Lennujaamas tervitavad su last soojalt meie rühmajuhid ja toovad  ta siis majutuspaika.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri.Vabaaja programm Caythorpes (kursuse hinna sees)

  • Kajakiga sõit
  • Aeropall
  • Vibulaskmine
  • Vehklemine
  • Karaoke, disko, talendishow
  • Väljasõit Cambridge´i, Yorki, Lincolni, Stamfordi või Sherwoodi metsa

Head lapsevanemad!
Üksikasjalikuma teabe saamiseks Suurbritannias toimuva teismelistele mõeldud inglise  keele kursuse kohta 2018. aastal võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli, majutuse, tegevusprogrammi ja kohapealse järelvalve kohta

Tehniline abi
Saada