LISA! Keelereisid

Bristol - Clifton College

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

INGLISE KEELE KURSUSED ÕPILASTELE BRISTOLIS CLIFTONI COLLEDŽIS

Meiega õpid ja elad Bristoli mugavas hästivarustatud kolledžilinnakus tüüpilises inglisepärases lossis. Pärast keeletunde saad valida erinevate sportimisvõimaluste vahel, nagu nt jalgpall, tennis ja golf.

null

 

MIKS VALIDA BRISTOLI CLIFTONI KOLLEDŽ?

 1. Parim asukoht: inglise keele õpe lossis
 2. Suurepärased sportimisvõimalused: jalgpalli-, tennise- või golfitrennid
 3. Kursuste lai valik: põhikursus koos sportimisvõimalustega


Sinu ja teiste kogu maailmast pärit õpilaste keelekursus toimub Inglismaa läänerannikul kaunis musikaalses linnas. Bristol asub Lõuna-Inglismaal, Avoni jõe suudmes. Meie kenas Cliftoni linnajaos asuvast kolledžist jõuab jalgsi 20 minutiga kesklinna. Bristol on tuntud oma muusikamaastiku poolest ning suveperioodil toimub siin palju kontserte ja festivale. Siit on pärit kuulsad bändid ja filminäitlejad, aga ka tuntud multifilmitegelased Wallace & Gromit ning  salapärane grafitikunstnik Banksy. Vastavalt sellele on linn ka kirev, unelev ja trendikas – nii et tule kaasa!

 

LISA-Sprachreisen-Schueler-Sprachkurse-Englisch-England-Ausfluege-Staedtereisen-Freizeitprogramm

LISA! keelekursused teismelistele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud ühiselamu.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud British Council ja WYSE poolt. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama inglise  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna  avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (inglise keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti London Heathrow`sse või Bristolisse.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid London Heathrow`sse või Bristolisse

Vaba aeg  (kursuse hinna sees):

 • jalgpalli-, tennise- või võrkpallivõistlused kohalike õpilastega

 • pistrikušõu jm tsirkuseetenduste vaatamine ja kogemine

 • rütmitunnetuse treening trummiõpitoas

 • Bansky kunstiteoste avastamine Bristoli tänavatel

 • ühine Inglise filmi vaatamine

 • kooli organiseeritud talendišõul esinemine

 • kooli diskol lemmikmuusika järgi tantsimine

 • viktoriiniõhtul oma teadmistega hiilgamine

 • tantsu-või kokanduskursusel osalemine

 • oma võimete demonstreerimine Ghost Walkil

 • poolepäevased väljasõidud Bathi, Gloucesteri

 • päevased väljasõidud nt Londonisse, Oxfordi, Longleati safariparki

Aitame sul meelsasti leida keelekursuse, mis vastab kõige paremini sinu vajadustele. Anname sulle nõu reisimiseks sobivaima aja ja keelekursuse ideaalse kestuse kohta, jagame infot sissesõidunõudmiste ja majutuspaika jõudmise kohta. Meie infoteenus on tasuta. Keelekursust saab broneerida telefoni või e-posti teel või täites broneeringu veebivormi.

 

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .