LISA! Keelereisid

Cheltenham

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

INGLISE KEELE KURSUSED CHELTENHAMIS

Meie inglise keele kursused 8-17 aastastele õpilastele toimuvad ajaloolises kolledzis Cotswoldsis.

Miks valida Cheltenham?

 1. Head võimalused sportimiseks ja vaba aja veetmiseks
 2. Suurepärased võimalused keeleõppeks

Cheltenham on alati olnud tuntud oma spade ja kultuurifestivalide poolest. Cheltenhami peetakse ka üheks turvalisimaks linnaks Ühendkuningriikides. Cheltenhami College asutati aastal 1853 ja on üks parimaid erakoole Inglismaal. Cheltenhami kesklinna on meie koolist vaid 10 minutit ja linnasüdames keeb elu! Koolil on ujumisbassein, tenniseväljakud, jalgpalliväljak ja spordihall. Lisatasu eest on võimalik keelekursuste ajal võtta golfi või ratsutamisetunde.

LISA! keelekursused teismelistele>>

Meie Cheltenhami koolis ootab õpilasi sõbralik ja mõnus õhkkond. Õpilane on kohaliku pere, õpetajate ja grupijuhtide hoole all. Kursuse algupäevade kohta saad rohkem infot meie kodulehe kalendrist. Õpilased majutuvad kooli korteris või sõbralikus kohalikus peres. Kursuse hinnas sisaldub sisukas vabaaja programm.

Akrediteeringud>>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie keeltekool on akrediteeritud  ALTO poolt.

Sinu LISA! keelekursus teismelistele>>

Õpilasele tuleb lennujaama vastu grupijuht või kohalik pere.  Esimesel koolipäeval toimub keeletest. Testi tulemuste järgi paigutatakse õpilane gruppi. Tavaliselt on grupis üheealised õpilased. See kindlustab parimad õpitulemused. Kingi oma lapsele võimalus avardada silmaringi ja saada uusi väljakutseid ning elamusi! Õpilasi valmistatakse vajadusel ette ka erinevate keeletestide sooritamiseks.
Peale koolitunde toimub erinevaid kooli poolt organiseeritud üritusi – ikka koos grupijuhtide või kooli töötajatega. Nädalalõppudel toimuvad  poolepäevased või päevapikkused väljasõidud ja matkad. Siiski on hetki, kui õpilasega pole ühtegi täiskasvanut. Kooli meeskond on aga alati kättesaadav.

Saabumine>>

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida oma teismelisele soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga noortepileti Londonisse. Lennujaamas tervitavad su last soojalt meie rühmajuhid ja toovad  ta siis majutuspaika.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri.


Vabaaja programm Cheltenhamis (kursuse hinna sees)

 • Sportlikud pärastlõunad tennise, jalgaplli, ujumise, korvpalli, sulgpalli või võrkpalliga

 • Õhtused üritused koolis – disko

 • Talendishowd ja karaoke laulmised

 • Aardejaht

 • Ujumine kooli basseinis

 • Päevapikkune väljasõit Bathi

 • Poolepäevane ekskursioon Stratford-upon-Avonisse, Shakespeare´i kodulinna

Lisatasu eest

 • Ratsutamine, golf

 • Pühapäevased ekskurioonid


Head lapsevanemad!
Üksikasjalikuma teabe saamiseks Suurbritannias toimuva teismelistele mõeldud inglise  keele kursuse kohta 2022. aastal võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli, majutuse, tegevusprogrammi ja kohapealse järelvalve kohta

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .