LISA! Keelereisid

Kaplinn - Sea Point

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Inglise keele kursused Lõuna-Aafrikas, Kaplinnas

Kaplinn – siin kohtuvad kaks ookeani. Lõuna-Aafrika pealinn on suurepäraste randadega suurepäraseid veine tootev linn. Meie keeltekool asub linna südames.

LISA-Sprachreisen-Englisch-Suedafrika-Kapstadt-Surfen-Meer-Strand-Tafelberg-Surfer-Welle-Ausfluege-Safari-Elefanten

 

Miks valida keelekursuseks Kaplinn ?

  1.     Parim asukoht! Meie kool on mõnus ja hubane ning asub ranna lähedal
  2.     Inglise keel ja surfamine: kombineeri keeleõpe surfitundidega
  3.     Kõrgel tasemel keelekursused, kool asub kesklinnas, erinevate tunnistuste ja sertifikaatide  jaoks vajalikke eksameid saab sooritada otse koolis

 

Kaplinn võlub oma värvikirevate majade ja erinevas stiilis hoonetega. Üks linna kuulsamaid kohti on Castle of Good Hope. Suvel toimuvad Kirtenboschi pargis erinevad festivalid ja kontserdid. Meie kooli lähedal asuvad poed, restoranid, kohvikud ja koolist on vaid 10 minutit elavale Long Streetile. Minibussiga saad sõita nii ostukeskustesse, Clifton Beachile ja Camps Baysse. Boulders Beachil võib imetleda metsikuid pingviine. Legendaarses Cape Agulhasis kohtub Atlandi ookean India ookeaniga. Õhtul on põnev jalutada Waterfront promenaadil.


null


LISA! keelekursus >>

Meie keelekursuseid Kaplinnas viivad läbi kõrgelt hinnatud õpetajad, kes kasutavad efektiivseid ja tänapäevaseid õpetusmeetodeid. Kursused algavad igal esmaspäeval. Kui esmaspäev satub olema riiklik püha, algab kool teisipäeval. Meie kursused sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele. Majutus on sõbralikus kohalikus peres või koos teiste kaasõpilastega jagatud korteris


Akrediteeringud >>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool  on  British Council, EduSA ja Western Cape Education Departmendi liige . Õpetajad on kogenud ja õppemeetodid kaasaegsed.


Keelekursus  Kaplinnas  >>

Esimesel koolipäeval toimub keeletaseme määramiseks test. Selle tulemuste põhjal määratakse sind gruppi, mis sobib sinu tasemega. See garanteerib tulemusliku keeleõppe.
Peale koolitunde on piisavalt aega, et Kaplinna  tundma õppida. LISA! Keeltekool pakub palju erinevaid ajaveetmisvõimalusi ja kooli sõbralik meeskond jagab lahkelt oma teadmisi linna  ja seal parasjagu toimuva kohta, parimatest  söögikohtadest ja kohvikutest rääkimata.
Parim viis oma keeleoskuse arendamiseks on suhtlemine kohalikega. Suhtle  inglise keeles nii palju kui võimalik! Soovitame majutust kohalikus peres – saad piisavalt keelepraktikat.


Reisimine >>

Reisimine on eluviis ning lennureis ja saabumine majutuspaika on mõlemad osa sinu keelereisist. Soovitame lennata Kaplinna. Transfeer lennujaamast majutuspaika on kursuse hinna sees. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Kaplinna


Mida teha Kaplinnas

  •    Pea piknikku Noordhoek Beachil
  •    Külasta endist vanglat Robben Islandil
  •    Külasta Cape Towni planetaariumi
  •    Käi ära Table Mountaini rahvuspargis
  •    Maitse kohalikke veine mõnusates veinikeldrites

 

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .