LISA! Keelereisid

Toronto 16 Plus

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

INGLISE KEELE KURSUSED ALATES 16 A ÕPILASTELE TORONTOS

Meie alates 16 aasta vanustele õpilastele mõeldud keelekursused on mõeldud iseseisvatele õpilastele, kes on vähemalt 16-aastased ega soovi osaleda järelevalvega vaba aja programmis. Need keelekursused on soodsamad kui õpilaste standardkursused, kuna 24-tunnine järelevalve pole nõutav ja puudub ka vaba aja programm.

null  

3 PÕHJUST, MIKS VALIDA KEELEKURSUS ALATES 16 A VANUSTELE TORONTOS:

 1. Vabadus: avasta Torontot iseseisvalt, järelevalve ainult külalisperes
 2. Atraktiivne hind: kursus ilma vaba aja programmi ja 24-tunnise järelevalveta
 3. Avasta Torontot: korraldatud vaba aja programmi saab broneerida eraldi

Meie Toronto keelekool asub südalinnas, rohelises Lawrence Parki linnajaos. Metroo või trammiga jõuab siit suurest hästivarustatud koolilinnakust kõigest 30 minutiga Ontario järvesadamatesse. Koolist vaid kiviviske kaugusele jääb Eglinton Park ning Yonge Streeti kauplusteni pääseb juba 5 minutiga. Piirkonna keskel, kus asub ostukeskus, paikevad Englinton Avenuel ridamisi poed, kinod, restoranid ja kohvikud. Sherwoodi pargis on võimalik kanuu või jalgrattaga sõita või jalgsi matkata. Õhtuti võid suunduda Queen Streetile  Distillery linnajaos, kus asuvad punastest tellistest ehitatud kinod, teatrid, restoranid, baarid ja klubid. Restoranide valik on muljetavaldav. Torontos on lihtne alustada kulinaaria maailmareisi ilma linnast lahkumata.

 

null  

LISA! keelekursused teismelistele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud sõbralikus kohalikus peres .

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama inglise  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna  avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (inglise keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Torontosse
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Torontosse

Mida teha Torontos :

 • Vaata paeluvat tükki Ed Mirvishi teatris.

 • Imetle öösel linna teletornist.

 • Koge 1920ndate ja 1930ndate Torontot Spadina muuseumis.

 • Lõõgastu Eglintoni pargis.

 • Mine ekskursioonile Toronto ülikooli.

 • Külasta väljakutsuvat Casa Lomat. 

 • Vaata stand up komöödiat Absolute Comedy Clubis.

 • Reisi ajas tagasi ja külasta Black Creek Pioneeri küla.

 

 

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .