LISA! Keelereisid

Queenstown

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Inglise keel Queenstownis

Queenstown on suurepärane koht keeleõppeks neile, kes otsivad seiklusi! Siin on võimalus sooritada üks maailma kõrgemaid benji hüppeid või nautida mägedes matkamist.

Miks valida keeleõppeks Queenstown?

 

  1.     Parim asukoht! Naudi ja õpi keset Uus-Meremaa maalilist loodust
  2.     Suusata ja sõida lumelauda aastaringselt
  3.     Avasta Uus-Meremaad – kombineeri keeleõpe Aucklandis ja Queenstownis
  4.     Vägevate mägede läheduses asub Queenstown.

Wakatipu järve ääres asuv linn on ekstreemsportlaste Meka. Siin saad sooritada ühe maailma kõrgeimate hulka kuuluva benji hüppe, raftida metsikutes jõgedes või minna adrenaliinirohkele tuurile kiirkaatriga. Talvespordialade fännidel on aastaringselt võimalus suusatada ja lumelauda sõita. Linna asukoht on nii maaliline, et Peter Jackson valis just selle koha Sõrmuste isanda triloogia võtteplatsiks. Kunagi asus Queenstowni lähedal kullakaevandus, siia kogunesid kullaotsijad üle kogu maailma. QueenStown on ka eriliselt mõnus koht gurmaanidele ja Otago piirkond on veinisõprade hulgas kuulus oma veinide poolest.

LISA! keelekursus >>

Meie keelekursuseid Queenstownis viivad läbi kõrgelt hinnatud õpetajad, kes kasutavad efektiivseid ja tänapäevaseid õpetusmeetodeid. Kursused algavad igal esmaspäeval. Kui esmaspäev satub olema riiklik püha, algab kool teisipäeval. Meie kursused sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele. Majutus on  sõbralikus kohalikus peres või koolile kuuluvas korteris.

Akrediteeringud >>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud NZQA ja English New Zealand poolt. Meie keeleõpetajad on kõrge kvalifikatsiooniga ja spetsialiseerunud inglise keele võõrkeelena õpetamisele.

Keelekursus Queenstownis >>

Esimesel koolipäeval toimub keeletaseme määramiseks test. Selle tulemuste põhjal määratakse sind gruppi, mis sobib sinu tasemega. See garanteerib tulemusliku keeleõppe. Peale koolitunde on piisavalt aega, et Queenstowni tundma õppida. LISA! Keeltekool pakub palju erinevaid ajaveetmisvõimalusi ja kooli sõbralik meeskond jagab lahkelt oma teadmisi linna  ja seal parasjagu toimuva kohta, parimatest  söögikohtadest ja kohvikutest rääkimata. Parim viis oma keeleoskuse arendamiseks on suhtlemine kohalikega. Suhtle Queenstownis inglise keeles nii palju kui võimalik! Soovitame majutust kohalikus peres – saad palju keelepraktikat.

Reisimine

Reisimine on eluviis ning lennureis ja saabumine majutuspaika on mõlemad osa sinu keelereisist. Reisimine on eluviis ning lennureis ja saabumine majutuspaika on mõlemad osa sinu keelereisist. Soovitame lennata Queenstowni.  Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Queenstowni

Mida Queenstownis ette võtta?

 

  •   Mine kajaki-tripile maalilisele Wakatipu järvele
  •   Uuri kullakaevanduse ajalugu Arrowtownis
  •   Külasta Franktownis asuvat Alpine Aqualand veeparki
  •   Maitse Otago piirkonna veine
  •   Kohtu kiwi, Uus-Meremaa sümboliga, Kiwi Birdlife Parkis
  •   Imetle Uus-Meremaa kunsti Ivan Clarke galeriis
Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .