LISA! Keelereisid

Viin

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Saksa keele kursused Viinis

Doonau äärses Viinis on siiani säilinud Habsburgide hiilgust! Tule ja vaata oma silmaga!

null

3 põhjust, miks valida keelekursuseks Viin

  1. Õpi saksa keelt linnas, kus elasid printsess Sissi, Mozart ja Haydn.
  2. Intensiivsed keelekursused, ärikeele kursus, ettevalmistuskursused erinevate keeletestide sooritamiseks
  3. Kool asub kaunis saatkondade rajoonis

Viin on ühtlasi vana ja uus, barokne ja talupoeglik, elegantne ja lihtne. Viin armastab kunsti ja Viin armastab elu - nii kõlab ka üks Viini motodest. Viin on endiselt Euroopa muusika-, arhitektuuri- ja teatripealinnaks. Viinis tantsitakse ballidel ja rüübatakse kohvi. Viin on Habsburgide dünastia hiilguse keskuseks, mida meenutavad keisrite Hofburg ja nende suveresidents Schönbrunn.
Viin on ka põnevate ja ainulaadsete muusemide linn. Keiserlik pealinn Viin! Meie keeltekool asub Viini saatkondade rajoonis, Belvedere lossi vastas. Kesklinna jõuad ühistranspordiga 15-minutiga.

 

null

LISA! keelekursused täiskasvanutele »

Meie LISA! Keeltekoolis Viinis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval).  Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud sõbralikus kohalikus peres või jagad korterit kaasõpilasega kooli poolt üüritud korteris.  Pakume keelekursuseid ka lastele ja teismelistele, vaata rohkem menüü Teismelised alt.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud OSD ja CSN  poolt . Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama saksa keelt võõrkeelena.

Keelekursus Viinis  »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna ja Kölni  avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (saksa keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Viini.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Viini.

 

Viinis külasta

  • Vanalinna
  • Habsburgide Hofburgi residentsi
  • Schönbrunni lossi
  • Viini rahvusooperit
  • Stephansdomi Stephansplatzil
  • Doonau äärset promenaadi
Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .