LISA! Keelereisid

Barbados

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Inglise keel Barbadosel

Kariibi meri, palmidega ääristatud rannad, õhus hõljuv mangolõhn – see on keeleõpe Barbadose moodi. Barbados on päikesekummardajate ja surfarite paradiis!

Miks valida keeleõppeks Barbados?

  1.     Parim asukoht! Õpi inglise keelt otse paradiisis
  2.     Võimalus tegeleda erinevate veespordialadega
  3.     Heal tasemel keeleõpe – väikesed grupid, intensiivne õpe, koolihoone ranna lähedal

Port Elizabeth, kohalike jaoks lihtsalt PE, asub Cape Towni ja Durbani vahel ja on tuntud oma sõbralike elanike poolest. Seetõttu kutsutakse linna vahel ka Sõbralikkuse Linnaks. Port Elizabethi armastavad surfarid ja sukeldujad – liivarandu on kokku ca 40 kilomeetrit! Nelson Mandela laht on ideaalne algajatele surfaritele. Meie keeltekool asub 5 minuti kaugusel Pollock Beachist. Tänava lõpus leiad Boardwalk Casino, kus asub palju restorane, kohvikuid ja baare. Red Location muuseumis saad tutvuda Lõuna-Aafrika ajalooga. Kuulus Kragga Kamma Game Park asub vaid 15 km kaugusel koolist.

LISA! keelekursus >>

Meie keelekursuseid Barbadosel viivad läbi kõrgelt hinnatud õpetajad, kes kasutavad efektiivseid ja tänapäevaseid õpetusmeetodeid. Kursused algavad igal esmaspäeval. Kui esmaspäev satub olema riiklik püha, algab kool teisipäeval. Meie kursused sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele. Majutus on sõbralikus kohalikus peres või stuudiokorteris

Akrediteeringud >>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Koolil on suurepärane reputatsioon ja on spetsialiseerunud inglise keele õpetajate kvalifikatsiooni tõstmisele

Keelekursus  Babadosel >>

Esimesel koolipäeval toimub keeletaseme määramiseks test. Selle tulemuste põhjal määratakse sind gruppi, mis sobib sinu tasemega. See garanteerib tulemusliku keeleõppe.
Peale koolitunde on piisavalt aega, et Barbadost tundma õppida. LISA! Keeltekool pakub palju erinevaid ajaveetmisvõimalusi ja kooli sõbralik meeskond jagab lahkelt oma teadmisi saare  ja seal parasjagu toimuva kohta, parimatest  söögikohtadest ja kohvikutest rääkimata.
Parim viis oma keeleoskuse arendamiseks on suhtlemine kohalikega. Suhtle  inglise keeles nii palju kui võimalik! Soovitame majutust kohalikus peres – saad piisavalt keelepraktikat.

Reisimine >>

Reisimine on eluviis ning lennureis ja saabumine majutuspaika on mõlemad osa sinu keelereisist. Soovitame lennata Barbadosele (Grantley Adams International Airport) Transfeer lennujaamast majutuspaika on kursuse hinna sees.Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Barbadosele

Mida Barbadosel ette võtta?

  •    Külasta Barbados Wildlife Parki ja tutvu kohalike loomaliikidega
  •    Jaluta eksootilises Hunte Gardenis
  •    Päevita ja uju Carlisle Beachil
  •    Tutvu kohaliku ajalooga Garrisoni piirkonnas
  •    Jaluta 16 km pikkusel Platinum Beachil
  •    Võta ette üks mõnus paadireis
Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .