LISA! Keelereisid

Dublin- Bay

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Dublin-Bay keeltekoolis toimuvad keelekursused 12-17 aastastele õpilastele. Dublin-Bay asub Iirimaa pealinna Dublini lõunaosas, Dublini lahe lähedal.


Meie kool asub Dublini lõunaosas, vaid 10-minuti kaugusel on Dublini lahe C-tähe kujuline rannajoon. Bussiga jõuad Dublini kesklinna 20 minutiga. Meie koolikompleksis saad peale koolitunde tegeleda paljude erinevate spordialadega-  mängi korv- või võrkpalli, uju kooli siseujulas, pea maha jalgpallimats! Kool korraldab ka aardejahi, mänguõhtu, diskoõhtuid. Nädalalõppudel toimuvad väljasõidud näiteks Glenadaloughi või Wicklow mägedese, Galwaysse, Belfasti või Kilkennysse.

LISA! keelekursused teismelistele>>

Meie Dublin Bay koolis ootab õpilasi sõbralik ja mõnus õhkkond. Õpilane on kohaliku pere, õpetajate ja grupijuhtide hoole all. Kursuse algupäevade kohta saad rohkem infot meie kodulehe kalendrist. Pakume kursusi ka täiskasvanutele. Kursuse hinnas sisaldub sisukas vabaaja programm.
Õpilane majutub sõbralikus kohalikus peres.

Akrediteeringud>>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure.

Sinu LISA! keelekursus teismelistele>>

Õpilasele tuleb lennujaama vastu grupijuht või kohalik pere.  Esimesel koolipäeval toimub keeletest. Testi tulemuste järgi paigutatakse õpilane gruppi. Tavaliselt on grupis üheealised õpilased. See kindlustab parimad õpitulemused. Kingi oma lapsele võimalus avardada silmaringi ja saada uusi väljakutseid ning elamusi!
Õpilasi valmistatakse vajadusel ette ka erinevate keeletestide sooritamiseks.
Peale koolitunde toimub erinevaid kooli poolt organiseeritud üritusi – ikka koos grupijuhtide või kooli töötajatega. Nädalalõppudel toimuvad  poolepäevased või päevapikkused väljasõidud ja matkad. Siiski on hetki, kui õpilasega pole ühtegi täiskasvanut. Kooli meeskond on aga alati kättesaadav.


Saabumine>>

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida oma teismelisele soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga noortepileti Dublinisse. Lennujaamas tervitavad su last soojalt meie rühmajuhid ja toovad  ta siis majutuspaika.

Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Dublinisse.


Vabaaja tegevused Dublin-Bays (kursuse hinna sees)

  • Lauatennis, ujumine
  • Aardejaht
  • Bowling
  • Diskoõhtu
  • Poolepäevane väljasõit kord nädalas – Glendaloughi või Wicklow mägedesse
  • Üks päevapikkune ekskursioon Galwaysse, Kilkennysse või Belfasti
  • 2  õhtust üritust nädalas
  • 1 pealelõunane üritus nädalas

Head lapsevanemad!
Üksikasjalikuma teabe saamiseks Iirimaal toimuva teismelistele mõeldud inglise  keele kursuse kohta 2018 aastal võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli, majutuse, tegevusprogrammi ja kohapealse järelvalve kohta.

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .