LISA! Keelereisid

Montreal

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Inglise keel teismelistele Montrealis

Montreali ümbritsevad kristallselge veega järved ja paksud metsad. 12-17 aastastel õpilastel on suvekuudel võimalus õppida inglise keelt otse Montreali südames.

Miks valida Montreal?

 1. Parim asukoht – õpi prantsuse või inglise keelt kaunis kahekeelses Montrealis
 2. Kool asub kesklinnas, Rue Saint Catherine tänava vahetus läheduses
 3. Rahvusvahelised grupid

Montreal on parim koht keeleõppeks neile, kellele meeldib nii puutumatu loodus, kui  suurlinna melu. Montrealis keeb elu terve ööpäeva – siin kohtuvad Ameerika ja Prantsusmaa traditsioonid ja kultuur. Peale koolitunde korraldab kool huvitatutele linnaekskursioone. Kui jääd Montreali keelekursusele vähemalt kaheks nädalaks, on kursuse hinnas päevapikkune väljasõit, näiteks mõnda teemaparki.

LISA! keelekursused teismelistele>>

Meie koolis Montrealis ootab õpilasi sõbralik ja mõnus õhkkond. Õpilane on kohaliku pere, õpetajate ja grupijuhtide hoole all. Kursuse algupäevade kohta saad rohkem infot meie kodulehe kalendrist. Pakume kursusi ka täiskasvanutele. Kursuse hinnas sisaldub sisukas vabaaja programm.
Õpilane majutub sõbralikus kohalikus peres.

Akrediteeringud>>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure.

Sinu LISA! keelekursus teismelistele>>

Õpilasele tuleb lennujaama vastu grupijuht või kohalik pere.  Esimesel koolipäeval toimub keeletest. Testi tulemuste järgi paigutatakse õpilane gruppi. Tavaliselt on grupis üheealised õpilased. See kindlustab parimad õpitulemused. Kingi oma lapsele võimalus avardada silmaringi ja saada uusi väljakutseid ning elamusi! Õpilasi valmistatakse vajadusel ette ka erinevate keeletestide sooritamiseks.
Peale koolitunde toimub erinevaid kooli poolt organiseeritud üritusi – ikka koos grupijuhtide või kooli töötajatega. Nädalalõppudel toimuvad  poolepäevased või päevapikkused väljasõidud ja matkad. Siiski on hetki, kui õpilasega pole ühtegi täiskasvanut. Kooli meeskond on aga alati kättesaadav.

Saabumine>>

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida oma teismelisele soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga noortepileti  Montreali. Lennujaamas tervitavad su last soojalt meie rühmajuhid ja toovad  ta siis majutuspaika.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Montreali.


Vaba aeg Montrealis (kursuse hinnas)

 •     Montreali ekskursioon
 •     St Josephi katedraali külastus
 •     Redpath muuseumi külastus
 •     Vieux Montreali külastus
 •     McCord muueumi külastus
 •     Jooga või jalgpall
 •     Loomaaia või Eco muuseumi külastus
 •     Rulasõit
 •     Bowling

Head lapsevanemad!
Üksikasjalikuma teabe saamiseks Kanadas toimuva teismelistele mõeldud inglise keele kursuse kohta 2020 aastal võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli, majutuse, tegevusprogrammi ja kohapealse järelvalve kohta.

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .