LISA! Keelereisid

Dublin

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Inglise keel teismelistele Dublinis

Iirimaa pealinnas Dublinis toimuvad suvekuudel keelekursused 12-17 aastastele õpilastele. Kui oled muusikahuviline, on Dublin õige koht keelekursuseks – siin toimub palju festivale ja kontserte.

 

Miks valida keelekursuseks Dublinis?

 1. Parim asukoht – ilus linn, rikas kultuurielu, maaliline ümbruskond
 2. Õpi keelt mugavas koolikompleksis
 3. Põnev vabaaja programm, head võimalused sportimiseks

Iirimaa on suurepärane koht inglise keele õppimiseks ja Dublin on üks põnev ja omanäoline linn! Muusikahuviliste jaoks on Dublini näol tegemist paradiisiga. Meie koolikompleks koosneb kolmet hoonest ja koolist on hea bussiühendus kesklinnaga. Sportimiseks on õpilastel suurepärased võimalused – mängi tennist, korvpalli, badmintoni või jalgpalli. Peale koolitunde toimuvad kooli poolt organiseeritud üritused – spordivõistlused ja töötoad, ujumine või aardejaht. Igal õhtul toimub midagi põnevat  - talendishowd, filmiõhtud, karaoke, diskod või Iiri õhtud.

LISA! keelekursused teismelistele>>

Meie Dublini koolis ootab õpilasi sõbralik ja mõnus õhkkond. Õpilane on kohaliku pere, õpetajate ja grupijuhtide hoole all. Kursuse algupäevade kohta saad rohkem infot meie kodulehe kalendrist. Pakume kursusi ka täiskasvanutele. Kursuse hinnas sisaldub sisukas vabaaja programm.
Õpilane majutub sõbralikus kohalikus peres.

Akrediteeringud>>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure.

Sinu LISA! keelekursus teismelistele>>

Õpilasele tuleb lennujaama vastu grupijuht või kohalik pere.  Esimesel koolipäeval toimub keeletest. Testi tulemuste järgi paigutatakse õpilane gruppi. Tavaliselt on grupis üheealised õpilased. See kindlustab parimad õpitulemused. Kingi oma lapsele võimalus avardada silmaringi ja saada uusi väljakutseid ning elamusi!
Õpilasi valmistatakse vajadusel ette ka erinevate keeletestide sooritamiseks.
Peale koolitunde toimub erinevaid kooli poolt organiseeritud üritusi – ikka koos grupijuhtide või kooli töötajatega. Nädalalõppudel toimuvad  poolepäevased või päevapikkused väljasõidud ja matkad. Siiski on hetki, kui õpilasega pole ühtegi täiskasvanut. Kooli meeskond on aga alati kättesaadav.

Saabumine>>

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida oma teismelisele soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga noortepileti Dublinisse. Lennujaamas tervitavad su last soojalt meie rühmajuhid ja toovad  ta siis majutuspaika.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Dublinisse.

Vabaaja programm Dublinis (kursuse hinnas)

 •     Dublini linnaekskursioon

 •     Õhtused üritused koolis

 •     Filmiõhtud ja karaoke

 •     Iiri õhtu

 •     Bingo ja teised mängud

 •     Nädalalõppudel väljasõidud, näiteks Kilkennysse, Gleandaloughi või Avocasse

 •     Päevapikkune väljasõit Malahide´i või Wicklow Gaoli.

 •     Poolepäevane väljasõit GAA muuseumisse, botaanikaaeda, Guinness Storehouse`i

Head lapsevanemad!
Üksikasjalikuma teabe saamiseks Iirimaal toimuva teismelistele mõeldud inglise  keele kursuse kohta  võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli, majutuse, tegevusprogrammi ja kohapealse järelvalve kohta.

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .