LISA! Keelereisid

Malaga

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Hispaania keele kursused Málagas

Lihavõttepühade ajal, suvel ja sügisel on 12-17 aastastel õpilastel võimalik õppida hispaania keelt mereäärses Málagas, ujumisbasseiniga koolis.


null

 

3 põhjust, miks valida keelekursus Málagas

 1. Parim asukoht: õpi hispaania keelt mereäärses kaunis linnas
 2. Päike ja meri: koolil on bassein ja kool asub vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel rannast
 3. Mõnus, tänapäevane koolihoone ja suurepärased õpetajad. Koolis õpib õpilasi üle kogu maailma

 

Málaga asub Costa del Solis, Hispaania lõunaosas. Siin paistab päike 320 päeva aastas. 12-17 aastastel õpilastel on võimalik õppida hispaania keelt Málagas suvel (juuli-september), lihavõttepühade ajal ning sügisel. Málaga uhkuseks on suurepärased rannad, sinine taevas ja Málaga-nimeline rosinatega jäätis. Meie keeltekool asub rahulikus piirkonnas, vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel rannast. Koolil on oma aed, bassein, terrass ja kool pakub erinevaid võimalusi vaba aja veetmiseks. Rannas saab mängida rannavollet ja ranna-tennist. Linna tuntakse kui Pablo Picasso sünnikohta ja Malagas asub Pablo Picasso muuseum. Ka Alcazaba kindlus on külastamist väärt ja laiemalt tuntud.

 

LISA! keelekursused teismelistele>>

Meie LISA! keelekursused teismelistele on ideaalselt organiseeritud ja toimuvad järelevalve all. Meie Málaga koolis lihvib sinu laps oma keeleoskust sõbralikus ja hubases õhkkonnas. Sinu poja või tütre järele vaatavad külalispere, koolimeeskond ja grupijuhid, kes on abi ja nõu andmiseks alati kättesaadavad. Siinviibimise ajal majutatakse sinu laps sõbraliku külalispere juurde või kooli korterisse. Kui soovid alguskuupäevade kohta rohkem teavet, siis palun vaata meie veebilehe kalendrit. Málaga keeltekoolis pakume keelekursusi ka täiskasvanuile. Rohkem teavet meie kursuste kohta leiad menüü „Täiskasvanutele“ alt.

Meie keelekursused lastele ja teismelistele sisaldavad täielikult organiseeritud ja järelevalvega vabaajaprogrammi. Meie Málaga koolis saavad õpilased alates 16. eluaastast osaleda ka täiskasvanute keelekursustel, mille juurde organiseeritud ja järelevalvega vabaajaprogramm ei kuulu. Tänu sellele valikule saab õpilane sisustada oma vaba aega enda äranägemise järgi ning ka kursuse hind on soodsam.

Akrediteeringud>>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud Instituto Cervantes`i ja SICTED`i poolt ning on Instituto Cervantes, ACEM  ja FEDELE  liige. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama hispaani keelt võõrkeelena.

Sinu LISA! keelekursus teismelistele>>

Saabumisel võtab sinu lapse vastu grupijuht või külalispere. Esimesel päeval tehakse keeletest. Õpperühmad moodustatakse keeletaseme põhjal, mistõttu koosnevad need tavaliselt samas vanuses õpilastest. See annab suurepärase ja eduka õppe.

LISA! keelekursuse abil tutvustad oma lapsele uut maailma ja annad võimaluse laiendada tema silmaringi. Lisaks aitame su lapsel valmistuda lõpueksamiteks või parandada tema õpitulemusi. Meie suurepärased grupijuhid ja koolimeeskond pakuvad pärast keeletunde sinu lapsele laia valikut vaba aja veetmise võimalusi. Nädalalõppudel organiseerib kool päevaseid või poolepäevaseid huvireise. Ülejäänud aja saab su laps veeta koos külalisperega. Palun pane tähele, et osa ajast veedab su laps ilma järelevalveta. Siiski on meie koolipersonal alati saadaval.

Saabumine>>

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida oma teismelisele soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga noortepileti  Malagasse. Lennujaamas tervitavad su last soojalt meie rühmajuhid ja toovad ta siis majutuspaika.

Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Malagasse.

Näiteid hinna sisse kuuluvatest tegevustest:

 •  Rannavolle, korvpall, jalgpall
 •  Ujumine
 •  Paella ja grilliõhtu
 •  Karaoke
 •  Tapase õhtu
 •  Veepargi külastus
 •  Paadireis
 •  Väljasõit naaberlinna


Head lapsevanemad!
Üksikasjalikuma teabe saamiseks Hispaanias toimuva teismelistele mõeldud hispaania keele kursuse kohta  võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli, majutuse, tegevusprogrammi ja kohapealse järelevalve kohta.

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .