LISA! Keelereisid

Tropea

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

ITAALIA KEELE KURSUSED  TROPEAS

Sinine kristallselge vesi, päike ja terav toit – veetlev Tropea merekuurort Kalaabria rannikul on tõeline paradiis. Meie keelekool asub kaunis tüüpilises Itaalia hoones, rannast vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

MIKS VALIDA TROPEA ?

 1. Kvaliteet: kaasaegne kool, rahvusvahelist päritolu õpilased
 2. Kõik läheduses: majutusasutused, rand ja peamised vaatamisväärsused ligidal
 3. Parim asukoht: õpi itaalia keelt imelises merekuurordis

 

Tropea asub Kalaabria rannikul, massiturismist eemal. See kõrgub järsul rannikul mere kohal nagu kuninganna. Majade fassaadide all laiub liivarand ja türkiissinine meri. Päikeselisel Costa degli Deil kõrguvad kaljud, mille otsast saad selge ilma korral imetleda isegi Lipari saari. Meie keelekool asub kesklinnas, rannast vaid 10 minuti kaugusel. Tropeas on palju avastamisväärset – kirikud, kabelid, kloostrid ja nooblid residentsid annavad linnale selle ajaloolise võlu. Ekslemine kitsaste tänavate labürindis on lihtsaim viis avastada parimaid restorane ja õlletubasid, kus saad proovida vürtsikaid roogasid, mida rikastab lai valik kohalikku maitsvat sibulat. Tropea ööelu on peamisel koondunud baaridesse, nagu nt Lido Pasciá Miramare või Casablanca.

LISA! keelekursused täiskasvanutele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud stuudios või kooli korteris.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on EDUITALIA ja IALC liige . Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama itaalia  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna  avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (itaalia keeles!).

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Lamezia Termesse
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Lamezia Termesse

Mida teha Tropeas :

 • Avasta vanalinna väikeste tänavate labürinti.

 • Külasta Isola Bellal palverändurite kirikut Santa Maria dell’Isolat.

 • Naudi Capo Vaticanolt kena vaadet Messina tänavatele.

 • Söö Kalaabria tüüpilist vürtsikat sealihamäärdevorsti ndujat.

 • Suple valgel Marina Grande rannal.

 • Avasta veealust maailma sukeldudes või snorgeldades.

 • Vaatle delfiine retkel Lipari saartele.

 • Mine Monte Poro looduskaitsealale jalutama või jalgrattaga sõitma.

 • Võta ette reis Reggio Calabriasse või Vibo Valentiasse

 

Aitame sul meelsasti leida keelekursuse, mis vastab kõige paremini sinu vajadustele. Anname sulle nõu reisimiseks sobivaima aja ja keelekursuse ideaalse kestuse kohta, jagame infot sissesõidunõudmiste ja majutuspaika jõudmise kohta. Meie infoteenus on tasuta. Keelekursust saab broneerida telefoni või e-posti teel või täites broneeringu veebivormi.

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .