LISA! Keelereisid

Bournemouth - Wootton

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

INGLISE KEELE KURSUSED TÄISKASVANUTELE BOURNEMOUTHIS WOOTTONIS

Meie keelekursused Bournemouthis Woottonis sobivad igas vanusegrupis täiskasvanuile, kes tahavad õppida inglise keelt mereäärses piirkonnas taskukohase hinnaga. Meie keelekool paikneb kesklinnas, merest vaid 10 minuti kaugusel.

KOLM PÕHJUST, MIKS VALIDA WOOTTON :

  1. Hea hind: õpi inglise keelt taskukohase hinnaga kaunis merekuurortis
  2. Suurepärane asukoht: keelekool asub kesklinnas, merest vaid 10 minuti kaugusel
  3. Kvaliteet: väike kool, rahvusvahelised grupid, intensiivne järelevalve

 

Meie keelekursused Bournemouthis Woottonis sobivad igas vanusegrupis täiskasvanuile, kes tahavad õppida inglise keelt mereäärses piirkonnas taskukohase hinnaga. LISA! keelekool asub kesklinnas, kõigest mõne minuti kaugusel rongijaamast ja 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel merest. Kooli lähedal on arvukalt kohvikuid ja pubisid. Kohe nurga tagant leiad hubase Frieda teetoa, kus saad juua tüüpilist Inglise teed ja süüa hõrgutavaid pähkli-šokolaadikoogikesi. Inglispäraseid roogasid on võimalik proovida Gilbey restoranis või mõnes traditsioonilises pubis, nagu O’Neillis. Kindasti tuleks ära käia paviljoniteatris ja okeanaariumis ning sõita jalgrattaga piki randa. Kesklinna läheduses asub võluv New Forest, mille iidsed rajad viivad otse kaljudeni.

 

LISA-Sprachreisen-Erwachsene-Englisch-Bournemouth-Wootton-Meer-Kueste-Ausfluege-Seven-Sisters-Jurasic-Coast-Kreidefelsen

LISA! Keelekursus »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud sõbralikus kohalikus peres  või ühiselamus.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud British Council poolt. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama inglise  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna ja Bournemouthi avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (inglise keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti London Gatwick või London Heathrow lennujaama.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid London Gatwick või London Heathrow lennujaama.

 

 

 

 

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .