LISA! Keelereisid

Berliin veesport

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Saksa keele kursused Berliinis- veesport

LISA-Sprachreisen-Schueler-Deutsch-Berlin-Watersports-Hafen-Boote-Havel-Spree-Aktivitaeten-Ausfluege-Freizeit-Alexanderplatz-Kunst-Maedchen

 Miks osaleda Berliini keelekursusel koos veespordiga?

  1.  Eri riikidest pärit õpilased, laialdane vabaajaprogramm

Veespordi suvelaager 13–17-aastastele õpilastele toimub ühe Berliini ümbritseva kauni järve kaldal väikeses Blossini külas. Siin on saksa keele õppimine rohkem kui vahva! Tegevusi vee peal ja ääres on nii palju ning laagril on ka oma paatidega sadam – nii et igapäevane järve peal viibimine muutub mõne päevaga sama tavaliseks kui saksa keeles rääkimine!
 

LISA! keelekursused teismelistele>>

Meie LISA! keelekursused teismelistele on ideaalselt organiseeritud ja toimuvad järelevalve all. Meie Berliini veespordikoolis lihvib sinu laps oma keeleoskust sõbralikus ja hubases õhkkonnas. Sinu poja või tütre järele vaatavad koolimeeskond ja grupijuhid, kes on abi ja nõu andmiseks alati kättesaadavad. Kui soovid alguskuupäevade kohta rohkem teavet, siis palun vaata meie veebilehe kalendrit.
Siinviibimise ajal majutatakse sinu laps kooli residentsi. Meie keelekursused lastele ja teismelistele sisaldavad täielikult organiseeritud ja järelevalvega vabaajaprogrammi.

Akrediteeringud>>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure.. Meie kool on IALC ja EAQUALS liige. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama saksa keelt võõrkeelena.

Sinu LISA! keelekursus teismelistele>>

Saabumisel võtab sinu lapse vastu grupijuht. Esimesel päeval tehakse keeletest. Õpperühmad moodustatakse keeletaseme põhjal, mistõttu koosnevad need tavaliselt samas vanuses õpilastest. See annab suurepärase ja eduka õppe. LISA! keelekursuse abil tutvustad oma lapsele uut maailma ja annad võimaluse laiendada tema silmaringi. Lisaks aitame su lapsel valmistuda lõpueksamiteks või parandada tema õpitulemusi. Meie suurepärased grupijuhid ja koolimeeskond pakuvad pärast keeletunde sinu lapsele laia valikut vaba aja veetmise võimalusi. Nädalalõppudel organiseerib kool päevaseid või poolepäevaseid huvireise. Ülejäänud aja saab su laps veeta koos uute sõpradega. Palun pane tähele, et osa ajast veedab su laps ilma järelevalveta. Siiski on meie koolipersonal alati saadaval.

Saabumine>>

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida oma teismelisele soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga noortepileti  Berliini. Lend peab saabuma pühapäeval ja lahkumine toimub pühapäeval. Lennujaamas tervitavad su last soojalt meie rühmajuhid ja toovad ta siis majutuspaika.

Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Berliini.


Näiteid hinna sisse kuuluvatest tegevustest:

● Jõusaali kasutus
● Kanuutamine, purjetamine
● Parveehitus
● Sportmängud
● Disko
● Jalgrattasõit
● Rannavolle ja jalgpall
● Grilliõhtu

Head lapsevanemad!
Üksikasjalikuma teabe saamiseks Saksamaal toimuva teismelistele mõeldud saksa keele kursuse kohta 2022. aastal võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli, majutuse, tegevusprogrammi ja kohapealse järelevalve kohta.

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .