LISA! Keelereisid

Barcelona

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Hispaania keele kursused Barcelonas

Kevadel, suvel ja sügisel pakub meie kool Barcelonas 13-17 aastastele õpilastele võimalust õppida hispaania keelt. Imeilusat Barcelonat iseloomustavad kaunid Art Nouveau stiilis ehitised ja muidugi aastaringne soe ja päikseline kliima.

 

3 põhjust, miks valida keelekursus Barcelonas

 1. Parim asukoht: õpi hispaania keelt Vahemere kaldal
 2. Võimalus kombineerida keelekursus ja sportlik puhkus – tants, jalgpall ja veesport.
 3. Keeltekool asub Barcelona kesklinnas, õpilasi on üle kogu maailma, kool pakub suurepäraseid võimalusi vaba aja veetmiseks ja sportimiseks.

 

Barcelona on suvevaheaja veetmiseks suurepärane koht. See Hispaania suuruselt teine linn pakub erinevaid kultuurielamusi ja vaba aja veetmise võimalusi. Barcelona Art Nouveau stiilis ehitised ja Sagrada Familia kirik on kuulsad üle kogu maailma. Meie kool asub Barcelona kesklinnas, vaid mõneminutise jalutuskäigu kaugusel Plaza Catalunyast. „Marbella“ rannas saad ujuda, mängida rannatennist ja rannavollet. Koos grupijuhtidega külastad kuulsat Guelli parki, Antoni Gaudi kunstiteost. Jalutame vanalinna peatänaval, La Ramblal, ja shoppame Maremagnumis, mis on linna üks kuulsamaid ostukeskusi. Barcelonas saad  keelekursuse kombineerida erinevate vaba aja veetmise viisidega nagu tants, jalgpall, vee-sport. Koos maitseme tüüpilist hispaania toitu ja külastame Port Aventura lõbustusparki. Õhtuti toimuvad diskod või naudime valguse ja muusika showd Montjuice maagilisel mäel.

LISA! keelekursused teismelistele>>

Meie LISA! keelekursused teismelistele on ideaalselt organiseeritud ja toimuvad järelevalve all. Meie Barcelona koolis lihvib sinu laps oma keeleoskust sõbralikus ja hubases õhkkonnas. Sinu poja või tütre järele vaatavad külalispere, koolimeeskond ja grupijuhid, kes on abi ja nõu andmiseks alati kättesaadavad. Kui soovid alguskuupäevade kohta rohkem teavet, siis palun vaata meie veebilehe kalendrit. Siinviibimise ajal majutatakse sinu laps sõbraliku külalispere juurde. Barcelona keeltekoolis pakume keelekursusi ka täiskasvanuile. Rohkem teavet meie kursuste kohta leiad menüü „Täiskasvanutele“ alt.

Meie keelekursused lastele ja teismelistele sisaldavad täielikult organiseeritud ja järelevalvega vabaajaprogrammi. Meie Barcelona koolis saavad õpilased alates 16. eluaastast osaleda ka täiskasvanute keelekursustel, mille juurde organiseeritud ja järelevalvega vabaajaprogramm ei kuulu. Tänu sellele valikule saab õpilane sisustada oma vaba aega enda äranägemise järgi ning ka kursuse hind on soodsam.

Akrediteeringud>>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud Instituto Cervantes`i poolt. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama hispaani keelt võõrkeelena.

Sinu LISA! keelekursus teismelistele>>

Saabumisel võtab sinu lapse vastu grupijuht või külalispere. Esimesel päeval tehakse keeletest. Õpperühmad moodustatakse keeletaseme põhjal, mistõttu koosnevad need tavaliselt samas vanuses õpilastest. See annab suurepärase ja eduka õppe.
LISA! keelekursuse abil tutvustad oma lapsele uut maailma ja annad võimaluse laiendada tema silmaringi. Lisaks aitame su lapsel valmistuda lõpueksamiteks või parandada tema õpitulemusi. Meie suurepärased grupijuhid ja koolimeeskond pakuvad pärast keeletunde sinu lapsele laia valikut vaba aja veetmise võimalusi. Nädalalõppudel organiseerib kool päevaseid või poolepäevaseid huvireise. Ülejäänud aja saab su laps veeta koos külalisperega. Palun pane tähele, et osa ajast veedab su laps ilma järelevalveta. Siiski on meie koolipersonal alati saadaval.

Saabumine>>

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida oma teismelisele soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga noortepileti  Barcelonasse. Lend peab saabuma pühapäeval ja lahkumine toimub pühapäeval kindlaks määratud kellaaegadel (09.30-22.00 ). Lennujaamas tervitavad su last soojalt meie rühmajuhid ja toovad ta siis majutuspaika.

Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Barcelonasse.


Näiteid hinna sisse kuuluvatest tegevustest:

 • Orienteerumismäng läbi Barcelona
 • Picasso muuseumi, Santa Maria del Mar kiriku ja Borni boheemlaslikku linnaosa külastus
 • Maitseme rooga nimega Churros con Chocolate
 • Õhtune valguse ja muusika etendus Montjuici maagilisel mäel
 • Nüüdisaegse kunsti näitus Caixa Forumis
 • Shoppamine Maremagnumis
 • Mar Bella rand, Port Olympic, Guelli park
 • Port Aventura lõbustuspark
 • Diskoõhtu
 • Poolepäevane reis Sitgesesse
 • Jalgrattamatk linnas
 • Bowling
 • Jalutuskäik sadamas

Näiteid tegevustest, mis ei kuulu hinna sisse:

 •   Jalgpall, veesport ja tantsukursus.

 
Head lapsevanemad!
Üksikasjalikuma teabe saamiseks Hispaanias toimuva teismelistele mõeldud hispaania keele kursuse kohta 2020 aastal võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli, majutuse, tegevusprogrammi ja kohapealse järelevalve kohta.

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .