LISA! Keelereisid

Orbetello

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Itaalia keele kursused Orbetellos

Orbetello on ilusate platside, silmapaistvate restoranide ja idülliliste randadega väike Toskaana linn. See asub sinises Vahemeres keset neeme. Keelekursus on mõeldud igas vanuses täiskasvanuile.

 

LISA-Sprachreisen-Italienisch-Italien-Orbetello-Halbinsel-Toskana-Meer-Strand-herrliche-Lage-Urlaub-Italien

 

MIKS VALIDA ORBETELLO ?

  1. Parim asukoht: soodne itaalia keele õpe sinise Vahemere ääres
  2. Kursuste lai valik: keele- ja kultuurireisid lisabroneeringuga
  3. Kvaliteet: ilus, keskse asukohaga kool, majutusasutused läheduses, kõik käe-jala juures


Lõuna-Toskaanas küpresside ja Chianti maal asub päikeselisel vahemererannikul meie Orbetello keelekool. Orbetello ebatavaline geograafiline asukoht üllatab ja võlub samaaegselt – linn asub ühel kahest neemest, mis ühendavad Itaalia mandrit Monte Argentario poolsaarega. Linna ümbritsevad liivaluited, laguunid ja kuppelmaastik. Selle paiga kohta teadsime kohe, et Orbetello on meie Itaalia keelereiside jaoks ideaalne paik. Koolist jõuab vaid 5 minutiga kesklinna, rand jääb jalgsi minnes 20 minuti kaugusele. Meie kooli eristab sõbralik õhkkond ja pühendunud meeskond. Pärast keeletunde läheme koos õpilastega väljasõitudele ümberkaudsetesse piirkondadesse, veinide degusteerimisele, restoraniõhtutele või terveks päevaks randa.

 

null


LISA! keelekursused täiskasvanutele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud sõbralikus kohalikus peres   või kooli korteris.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama itaalia  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna  avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (itaalia keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Rooma
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Rooma

Pärast keeletunde – mida teha Orbetellos:

  • Jaluta mööda Piazza della Repubblicat.

  • Koge kirevat turuelu otse Laguna di Orbetellol.

  • Saa Museo Archeologicos kultuuri ja ajaloo kohta rohkem teada.

  • Vaatle Oasi di Orbetello looduskaitsealal haruldasi linnuliike.

  • Ideaalne sportlastele: Kap Argentario või Giglio ja Giannutri saared.

  • Naudi pikki looduslikke liivarandu, nagu nt Tombolo di Giannella.

  • Tee väljasõite Firenzesse, Pisasse või Rooma.

 

Aitame sul meelsasti leida keelekursuse, mis vastab kõige paremini sinu vajadustele. Anname sulle nõu reisimiseks sobivaima aja ja keelekursuse ideaalse kestuse kohta, jagame infot sissesõidunõudmiste ja majutuspaika jõudmise kohta. Meie infoteenus on tasuta. Keelekursust saab broneerida telefoni või e-posti teel või täites broneeringu veebivormi.

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .