LISA! Keelereisid

Bournemouth

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

INGLISE KEELE KURSUSED TÄISKASVANUILE BOURNEMOUTHIS

Meie keelekursused Bournemouthis tähendavad suurepärast inglise keele kursust kaunis mereäärses linnas. Pakume Bournemouthis ametialaseid kursuseid ning ettevalmistust keelesertifikaatide taotlemiseks.

 

LISA-sprachreisen-englisch-bournemouth-strand-sonnenuntergang-pier-meer-freizeit-spaziergang

KOLM PÕHJUST, MIKS VALIDA BOURNEMOUTH:

 1. Spetsiaalsed kursused: keelekursused õpetajatele jt elukutsete esindajatele

 2. Suurepärane asukoht: kool kesklinnas, rannast vaid 10 minuti kaugusel

 3. Kõik ühes piirkonnas: majutusasutused ja peamised vaatamisväärsused läheduses


Meie inglise keele kursused Bournemouthis on suurepärased esmaklassilised keelekursused mere ääres. Siin lõunapoolses rannikulinnas pakume spetsiaalseid kursuseid erinevate erialade inimestele ning ettevalmistuskursuseid rahvusvaheliselt tunnustatud keelesertifikaatide taotlemiseks. Need sobivad eriti osalejaile, kes tahavad tõsta oma erialase inglise keele taset. Peale õpetajatele mõeldud keelekursuste pakume kursuseid, mille keskmes on kõnekeele arendamine ning teemadeks näiteks meedia, kultuur ja turism. Lisaks pakub meie kesklinna kool ettevalmistuskursuseid keelesertifikaatide taotlemiseks (Cambridge’i sertifikaat, IELTS). See Inglismaa kuldsete liivarandadega kaunis mereäärne linn asub suure lahe kaldal. Õhupallilt on võimalik nautida imelist vaadet selle viktoriaanlikele majadele ja aedadele. Vabal ajal tegelevad Bournemouthi elanikud traditsiooniliste hobidega, nagu ratsutamine, golf ja tennis.

LISA! keelekursused täiskasvanutele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud sõbralikus kohalikus peres  või kooli korteris.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud British Council poolt ning on  English UK, Quality English, IALC, TEN ja  RALSA liige . Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama inglise  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna ja Bournemouthi avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (inglise keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti London Gatwick või London Heathrow lennujaama.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid London Gatwick või London Heathrow lennujaama.

Mida teha Bournemouthis:

 • vaata linna õhupallilt Bournemouth Eye

 • külasta okeanaariumi

 • lõbutse kontsertidel ja üritustel Bournemouthi Rahvusvahelises keskuses

 • sõida piki randa jalgrattaga

 • matka Bournemouthi ümbruse iidsetes metsades ja vaata metsikuid hobuseid

 • avasta kunstiaardeid viktoriaanlikus villas asuvas Russell-Cotesi muuseumis

 • mine Westbourne’i linnajakku ostlema

 • roni Little Down Parki seikluspargis

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .