LISA! Keelereisid

Honolulu - Waikiki

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Inglise keele kursus Honolulus Waikikis

Meie keelekursused Hawaii eksootilises rannaparadiisis toimuvad vaid kolme minuti kaugusel kuulsast Waikiki rannast. See on parim paik surfamise õppimiseks, ratsutamiseks ja ostlemiseks.

 

LISA-Sprachreisen-Englisch-Hawaii-Honolulu-Strand-Waikiki-Beach-Wassersport-Surfen-Baden-Quad-Fahren-Palmen

 

KOLM PÕHJUST, MIKS VALIDA WAIKIKI:

 1. Parim asukoht: inglise keele õpe Honolulu südames unenäolises Waikiki rannas
 2. Kvaliteet: moodne kool mere ääres, lühikesed vahemaad, rahvusvaheline õhkkond
 3. Kursuste mitmekesisus: individuaalõpe, õppepuhkus, keelediplomid, inglise keel ja surfamine


Inglise keele kursus Hawaiil on unelmate puhkus. See eksootiline rannaparadiis on armastatud paik päevitamiseks ja surfamiseks. Honolulu ühendab endas suurlinnarõõmud ja Hawaii algupärase troopilise maastiku. LISA! keelekool asub Waikiki rannast vaid kolme minuti kaugusel. Kool pakub võimalust kombineerida inglise keele tunnid surfikoolitusega. Kooli lähedal asub palju restorane, poode ja butiike. Hau Tree Baris saab jahedaid jooke nautides imetleda fantastilist merevaadet. Tunnustatud Hawaii ooperiteater meelitab kohale kunstnikke kogu maailmast ja vaimustab oma rohkearvulist publikut. Veespordi harrastajad armuvad Hawaiisse! Samas pakub vaheldusrikas maastik võimalusi ka ratsutamiseks, matkamiseks, ronimiseks või mägijalgrattasõiduks.

 

LISA-sprachreisen-englisch-Honolulu-Waikiki-meer-sonne-strand-stadt-skyline-surfen-swimmen-sightseeingLISA! keelekursus »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud sõbralikus kohalikus peres, ühiselamus, hotellis või kooli korteris.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud ACCET, NAFSA ja TESOL  poolt ning on  NAFSA, TESOL, ACCET ja HITESOL liige. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama inglise  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna ja Honolulu avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (inglise keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Honolulu lennujaama.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Honolulu lennujaama.

Mida teha Honolulus Waikikis:

 • õpi tundma Hawaii ajalugu Piiskopi muuseumis

 • vaata mõnd teatritükki Hawaii ooperitearis 

 • mine katamaraaniga sõitma

 • uju muinasjutulises Lanikai rannas

 • matka Manoa kose juurde

 • sukeldu Hanauma lahes

 • snorgelda ja uju koos delfiinidega

 • matka džunglis ja tee päikeseloojangu ajal joogat

 • õpi ajalugu Pearl Harbori sõjasadamas

 • söö kohalike kombel Moose McGillycuddy’ses lõunaoodet

 

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .