LISA! Keelereisid

Firenze

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

ITAALIA KEELE KURSUSED TÄISKASVANUILE FIRENZES

Keelekursused Firenzes on meie parima hinnaga pakkumine itaalia keele õppimiseks. Meie keelekool asub ajaloolises hoones elegantses juugendstiilis linnajaos, vaid mõne minuti kaugusel Santa Maria del Fiore kirikust.

 

null

 

MIKS VALIDA FIRENZE ?

 1. Parim asukoht: õpi itaalia keelt soodsa hinnaga kaunis hoones Firenze kesklinnas
 2. Itaalia keel ja veelgi enam: itaalia keel ja toiduvalmistamine, itaalia keel ja maalimine, itaalia keel ja vein
 3. Kursuste lai valik: intensiivsed kursused, eratunnid, sertifikaadid, keel ja kultuur

Meie keelekool, mis asub ühes linna kõige ilusamatest ajaloolistest hoonetest, paikneb Firenze südames, aukartustäratava Santa Maria del Fiore kiriku läheduses. Pakume ka Firenzes võimalust kombineerida oma keelekursus toiduvalmistamis-, veini-, maalimis- või kultuurikursusega. Tänu koolihoone suurepärasele asukohale saad avastada linna, jõudes enamiku vaatamisväärsusteni jalgsi. Galileo muuseum, Santa Croce kirik, kuulus Galleria degli Uffizi ja Arno jõe kaldad jäävad vaid jalutuskäigu kaugusele. Mõne minutiga jõuad ka Piazza della Signoria ja Palazzo Vecchio juurde ning näed Michelangelo „Taaveti“ koopiat. Meie kool on ümbritsetud paljude poodide, suurepäraste restoranide ja hubaste kohvikutega. Ümber nurga jääb Piazza della Repubblica oma butiikide ja disainerikauplustega. Kesklinnast leiad ka kinod, teatrid ja kontserdihallid, nagu nt Teatro Verdi või Teatro della Pergola.

 

LISA-sprachreisen-italienisch-Florenz-stadt-sightseeing-Santa-Maria-del-Fiore-kuppel-sehenswuerdigkeiten

LISA! keelekursused täiskasvanutele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud sõbralikus kohalikus peres  või kooli korteris.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on EDUITALIA ja ECL liige Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama itaalia  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna  avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (itaalia keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Firenzesse
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Firenzesse

Pärast keeletunde – mida teha Firenzes:

 • Külasta Dante Alighieri maja ning saa teadmisi Itaalia kuulsaima luuletaja elust.

 • Vaata Galleria degli Uffizis Botticelli, Da Vinci ja Michelangelo meistriteoseid.

 • Osta Ponte Vecchio sillal juveele või imetle juveelikaupluste vaateaknaid.

 • Maitse kohalikke veine reisil maalilisse Toskaana piirkonda.

 • Imetle suurepärast katedraali kupli vaadet.

 • Avasta Toskaana kokakunsti retkel turgudele, kohvikutesse ja restoranidesse.

 • Vaata Accademia di Belle Artis Michelangelo „Taaveti“ originaali.

 • Vaata Loggia dei Lanzis skulptuure.

 • Joo Moyo baaris kokteile.

 • Vaatle Firenze küngaste vahel asuvas observatooriumis taevast.

 

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .