LISA! Keelereisid

Dahab

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Araabia keele kursused

 

LISA-Sprachreisen-Arabisch-Dahab-Aegypten-Rotes-Meer-Tauchen-Fische-Riff-Korallen-Unterwasser

 

3 PÕHJUST, MIKS VALIDA KEELEKURSUS DAHABIS:

 1. Parim asukoht: õppimine ja majutus ranna ning ratsatalliga mugavas hotellis
 2. Kvaliteet: väikegrupid, intensiivne õpe, individuaalne järelevalve
 3. Veespordiparadiis: ujumine, päevitamine, snorgeldamine, sukeldumine

Dahab on väike beduiiniküla, mis asub Siinai poolsaarel – see on sillaks Egiptuse ja Iisraeli vahel – erakordse Punase mere veealuse paradiisi kaldal. Hiiglaslikes koralliriffides elavad anemoonid, oranžikaspunased klounkalad ja manööverdavad kalaparved, kes helklevad tuhandetes värvitoonides. Sukeldujatele ja snorgeldajatele avab Dahabi rannik ukse värvikirevasse veealusesse maailma. Idamaisel turul plagisevad stendidel kirevad rätikud. Otse Dahabi taustal kõrguvad Siinai mäed, kus Piiblilugude Mooses kümme käsku sai. Vanad rajad, mis väänlevad läbi värvikirevate kurude ja põnevate kaljumoodustiste, pakuvad matkajaile ideaalseid tingimusi. Päikeseloojangul, kui merevesi Dahabi ees punakaskuldseks värvub ning taamal kõrguvad mäed õrnlillakalt kumavad, kutsuvad väikesed rannaäärsed baarid ja restoranid küünlavalgusega külalisi sisse astuma, et traditsiooniliselt kirjudel istepatjadel ning vaipadel aset võtta ja end idamaisel köögil turgutada lasta.


 

LISA-sprachreisen-Arabisch-Dahab-camel-reiten-wueste-sand-wandern-Aegypten

LISA! keelekursused täiskasvanutele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure.

Sinu keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna ja Dahabi avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Saabumine »

Soovitame lennata Sharm El Sheikh`i või  Kairo lennujaama. Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu

Pärast keeletunde – mida teha Dahabis:

 • Suple ja snorgelda kuldsetel randadel.

 • Naudi teemajas traditsioonilisi maiuseid.

 • Tee koos beduiinidega väljasõit kõnnumaale.

 • Võta ette öine väljasõit Wadi Arada kuivanud jõesängidesse.

 • Osta turult värsket köögivilja ja traditsioonilist kunstkäsitööd.

 • Avasta sukeldudes Punase mere veealust maailma.

 • Tee rannas ratsaretk meie kooli ratsatalli hobustega.

 • Võta ette väljasõit Siinaile aastasadade vanusesse Katariina kloostrisse.

 

Üksikasjalikuma teabe saamiseks araabia   keele kursuse kohta 2018 aastal võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli ja majutuse kohta.

 

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .