LISA! Keelereisid

Fukuoka

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Jaapani keele kursused Fukuokas

Fukuoka rannikulinnas saab Fukuoka tornist heita pilku merele. Kohalikud osalevad maikuus värvikirevates kostüümirongkäikudes ning vaimustuvad pesapallist ja sumomaadlusest. Kuldsed koi karpkalad ujuvad hooldatud aedade tiikides ning kevaditi korraldatakse roosaõieliste kirsipuude all piknikke.

 

null

 

3 PÕHJUST, MIKS VALIDA KEELEKURSUS FUKUOKAS:

 1. Hinnasoovitus: soodne jaapani keele õpe ilusas mereäärses sadamalinnas
 2. Kvaliteet: keskne kool, väikegrupid, eriti sobib algajaile
 3. Kursuste lai valik: põhikursus, intensiivkursus, individuaalõpe, koolituspuhkus

Fukuoka on Jaapani viiest saarest kõige lõunapoolsemal asuv saare suurim linn, kus elab u 1,3 miljonit elanikku. Vanade shintō-templite kõrval kerkivad siin kõrgustesse futuristlikud ehitised. Otse linna südames asub meie keelekool, mis jääb Tenjini metroopeatusest ja bussijaamast vaid 5 minuti kaugusele. Arvukad restoranid, kus saab maitsta tüüpilist nuudlisuppi, suurepäraselt kujundatud roogasid või sušit, asuvad vahetus läheduses. Koolist pääseb linnaga tutvuma hõlpsasti ühistranspordiga. 10 minutiga jõuad vaatamist väärt Fukuoka Aasia Kunsti muuseumi või hiiglasliku ostukeskuse Super Brand City juurde. Kes rahu otsib, külastagu vanimat Zeni templit Shofukujit või Trochojji templit. Imekaunis jõepromenaad ja pühapaikasid ümbritsev park on suurepärane koht, kus jalutuskäike ette võtta. Õhtuti kohtuvad kohalikud rahvast tulvil meelelahutuslinnajao Nakasu karaokebaarides või Tenjin Nishi Avenue populaarsetes klubides futuristlikel pidudel.

LISA! keelekursused täiskasvanutele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Majutus on  sõbralikus kohalikus peres, ühiselamus  või korteris.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Kõigi õpetajate emakeeleks on jaapani  keel ning nad on  jaapani  keele kui võõrkeele õpetamise spetsialistid.

Sinu keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna ja Fukuoka avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Saabumine »

Soovitame lennata Fukuoka lennujaama. Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu.

Näidis – vaba aja programm Fukuokas:

 • Naudi Fukuoka tornist imelist vaadet linnale.

 • Imetle Fukuoka Aasia Kunsti muuseumis Miro, Warholi või Kotaro kunstiteoseid.

 • Maitse tänavatoitu mõnes enam kui 250 tüüpilises Yatais.

 • Mine Ohori parki sörkima ning jalutama.

 • Koge ajalugu, külastades Fukuokajō palee varemeid.

 • Istu sadamas ja vaata ilusa ilma korral Korea rannikut.

 • Külasta Hakata meelelahutuskeskust.

 • Surfa, sukeldu ja purjeta Fukuoka ilusatel randadel.

Üksikasjalikuma teabe saamiseks jaapani  keele kursuse kohta 2018 aastal võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli ja majutuse kohta.

 

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .