LISA! Keelereisid

Edinburgh

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

INGLISE KEELE KURSUSED EDINBURGH’S

Edinburgh on kena ja külalislahke linn. Meie keeleprogramm Šotimaa pealinnas pakub võimalust õppida inglise keelt ja osaleda kuulsal Edinburgh’ festivalil.

null

 

KOLM PÕHJUST, MIKS VALIDA EDINBURGH:

 1. Kursuse parim asukoht: koge Šoti festivalilinna elu

 2. Kvaliteet: kena ja hästi varustatud kool, rahvusvahelised rühmad

 3. Kõik ühes piirkonnas: kool kesklinnas

Linnas domineerivad Šotimaa pealinna ajalooline vanalinn ja majesteetlik Edinburgh’ loss. LISA! keelekool asub südalinnas, Water of Leithi jõe ja vanalinna vahel. Edinburgh’s on kõik käe-jala juures. Kooli lähedal asub palju maalilisi väikepubisid, millest ammutas inspiratsiooni Robert Louis Stevenson oma romaani „Dr Jekyll ja Mr Hyde“ kirjutamiseks. Princessi ja George’i tänavate kandist leiad butiigid, nt Charles Tyrwhitt, ja kuulsa alkoholipoe Cath Kidstoni. Šotimaa pealinn on tuntud ka oma paljude festivalide ja muusikaürituste poolest. Igal aastal osaleb augustis ja septembris Edinburgh’ festivalil ainuüksi kolme nädala jooksul umbes kaks miljonit inimest.

 

null

LISA! keelekursused täiskasvanutele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud sõbralikus kohalikus peres  või ühiselamus.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on  British Council, English UK ja English UK Scotland  liige . Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama inglise  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna ja Edinburgh`i avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (inglise keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Edinburgh`i lennujaama.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Edinburgh`i lennujaama.

Mida teha Edinburgh’s:

 • osale giidiga ekskursioonil Edinburgh’ kesklinnas

 • naudi vaadet roheliselt Arthur’s Seati mäelt

 • käi Šoti rahvusmuuseumis

 • jaluta kuninglikus botaanikaaias

 • osale pubi viktoriiniõhtul

 • tantsi Edinburgh’ festivalil

 • ostle Victoria tänaval

 • vaata Tarantino filme kinoteatris Cameo

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .