LISA! Keelereisid

Berliin - järvekaldal

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Saksa keele kursused Berliinis- järvekaldal

See juhtub Berliinis! Võta ette suurepärane puhkus Zeutheneri järve ääres ning veeda suvi, avastades trende loovat Berliini.


 

Miks valida Berliin - järvekaldal?

  1.   Saksa keele õpe Berliinis järve ääres

  2.   Eri riikidest pärit õpilased, laialdane vabaajaprogramm

Suurlinna lõbu ja samas lõõgastav suvine puhkus – just seda pakub meie suvelaager! Saksa keele õppimisest saab lõbus ja seikluslik elamus. Berliini Tegeli linnajagu jääb siit vaid 25-minutilise ühistranspordisõidu kaugusele! Kool korraldab väga erinevaid ettevõtmisi linnakus, aga ka mujal. Näiteks tehakse huvireise Berliini kesklinna ja ümberkaudsetesse paikadesse nagu Potsdam. Linnakus on palju rajatisi, nii et siin ei ole võimalik igavleda. Soovi korral saavad õpilased minna ka linna jalutama ja ostlema.

LISA! keelekursused teismelistele >>

Meie LISA! keelekursused teismelistele on ideaalselt organiseeritud ja toimuvad järelevalve all. Meie  koolis lihvib sinu laps oma keeleoskust sõbralikus ja hubases õhkkonnas. Sinu poja või tütre järele vaatavad koolimeeskond ja grupijuhid, kes on abi ja nõu andmiseks alati kättesaadavad. Kui soovid alguskuupäevade kohta rohkem teavet, siis palun vaata meie veebilehe kalendrit. Siinviibimise ajal majutatakse sinu laps kooli residentsi.
Meie keelekursused lastele ja teismelistele sisaldavad täielikult organiseeritud ja järelevalvega vabaajaprogrammi.

Akrediteeringud >>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on IALC ja EAQUALS liige. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama saksa keelt võõrkeelena.

Sinu LISA! keelekursus teismelistele >>

Saabumisel võtab sinu lapse vastu grupijuht. Esimesel päeval tehakse keeletest. Õpperühmad moodustatakse keeletaseme põhjal, mistõttu koosnevad need tavaliselt samas vanuses õpilastest. See annab suurepärase ja eduka õppe. LISA! keelekursuse abil tutvustad oma lapsele uut maailma ja annad võimaluse laiendada tema silmaringi. Lisaks aitame su lapsel valmistuda lõpueksamiteks või parandada tema õpitulemusi. Meie suurepärased grupijuhid ja koolimeeskond pakuvad pärast keeletunde sinu lapsele laia valikut vaba aja veetmise võimalusi. Nädalalõppudel organiseerib kool päevaseid või poolepäevaseid huvireise. Ülejäänud aja saab su laps veeta koos uute sõpradega. Palun pane tähele, et osa ajast veedab su laps ilma järelevalveta. Siiski on meie koolipersonal alati saadaval.

Saabumine >>

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida oma teismelisele soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga noortepileti  Berliini. Lend peab saabuma pühapäeval ja lahkumine toimub pühapäeval. Lennujaamas tervitavad su last soojalt meie rühmajuhid ja toovad ta siis majutuspaika.

Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Berliini.

Näiteid hinna sisse kuuluvatest tegevustest:

● Ekskursioon Berliini
● Sportmängud
● Grillipidu / piknik
● Disko, karaoke ja filmiõhtud
● Ekskursioonid erinevatesse linnaosadesse Berliinis
● Rattasõit
● Kanuutamine

Head lapsevanemad!
Üksikasjalikuma teabe saamiseks Saksamaal toimuva teismelistele mõeldud saksa keele kursuse kohta 2019. aastal võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli, majutuse, tegevusprogrammi ja kohapealse järelevalve kohta.

Tehniline abi
Saada

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .