LISA! Keelereisid

Port Elizabeth

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Inglise keel Port Elizabethis

Ubuntu on Lõuna-Aafrika sõna, mis iseloomustab Port Elizabethi elanike soojust ja sõbralikkust. See päikseline linn asub Lõuna-Aafrika Sunshine Coastil ja on tuntud oma ilusate randade ja ööelu poolest.

 

Miks valida keeleõppeks Port Elizabeth?

  1.    Parim asukoht! Äsja renoveeritud keeltekooli ümbritseb aed ja kool asub ranna lähedal
  2.    Kombineeri inglise keele õpingud näiteks golfitundidega
  3.    Kõrgel tasemel keelekursused, kool asub kesklinnas, erinevate tunnistuste ja sertifikaatide  jaoks vajalikke eksameid saab sooritada otse koolis

Port Elizabeth, kohalike jaoks lihtsalt PE, asub Cape Towni ja Durbani vahel ja on tuntud oma sõbralike elanike poolest. Seetõttu kutsutakse linna vahel ka Sõbralikkuse Linnaks. Port Elizabethi armastavad surfarid ja sukeldujad – liivarandu on kokku ca 40 kilomeetrit! Nelson Mandela laht on ideaalne algajatele surfaritele. Meie keeltekool asub 5 minuti kaugusel Pollock Beachist. Tänava lõpus leiad Boardwalk Casino, kus asub palju restorane, kohvikuid ja baare. Red Location muuseumis saad tutvuda Lõuna-Aafrika ajalooga. Kuulus Kragga Kamma Game Park asub vaid 15 km kaugusel koolist.

LISA! keelekursus >>

Meie keelekursuseid Port Elisabethis viivad läbi kõrgelt hinnatud õpetajad, kes kasutavad efektiivseid ja tänapäevaseid õpetusmeetodeid. Kursused algavad igal esmaspäeval. Kui esmaspäev satub olema riiklik püha, algab kool teisipäeval. Meie kursused sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele. Majutus on sõbralikus kohalikus peres, korteris või hotellis.  

Akrediteeringud >>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool  on  akrediteeritud EduSA poolt.Koolil on suurepärane reputatsioon ja on spetsialiseerunud inglise keele õpetajate kvalifikatsiooni tõstmisele

Keelekursus  Port Elisabethis >>

Esimesel koolipäeval toimub keeletaseme määramiseks test. Selle tulemuste põhjal määratakse sind gruppi, mis sobib sinu tasemega. See garanteerib tulemusliku keeleõppe.
Peale koolitunde on piisavalt aega, et Port Elizabethi tundma õppida. LISA! Keeltekool pakub palju erinevaid ajaveetmisvõimalusi ja kooli sõbralik meeskond jagab lahkelt oma teadmisi linna  ja seal parasjagu toimuva kohta, parimatest  söögikohtadest ja kohvikutest rääkimata.
Parim viis oma keeleoskuse arendamiseks on suhtlemine kohalikega. Suhtle  inglise keeles nii palju kui võimalik! Soovitame majutust kohalikus peres – saad piisavalt keelepraktikat.

Reisimine >>

Reisimine on eluviis ning lennureis ja saabumine majutuspaika on mõlemad osa sinu keelereisist. Soovitame lennata Port Elisabethi. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Port Elisabethi

Mida teha Port Elizabethis ?

  •     Külasta South End muuseumi
  •     Käi ära Kragga Kamma Game Parkis (elevandid, jõehobused, lõvid)
  •     Paadireisil võib näha vaalu ja delfiine
  •     Vaata ära SAMREC – pingviinide ja merelindude kaitseala
  •     Maitse kohalikke hõrgutisi Gingeris
Tehniline abi
Saada

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .