LISA! Keelereisid

Airlie Beach

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Inglise keele kursused täiskasvanuile Airlie Beachis

Airlie Beachis ootavad meie keelekursuslasi valged rannad ja türkiissinine meri. Meie ilus koolimaja asub merest vaid 10 minuti kaugusel.


LISA-Sprachreisen-Englisch-Airlie-Beach-Strand-Huegel-Inseln-weisser-Sand-Meer--Segeln-Segelflug

KOLM PÕHJUST, MIKS VALIDA AIRLIE BEACH:

 1. Parim asukoht: inglise keele õpe mere ääres, purjetamis- ja snorgeldamisretkede alguspunkt
 2. Kvaliteet: moodne kool, tuttavlik õhkkond, rahvusvahelised osalejad
 3. Kõik ühes piirkonnas: rand, restoranid ja kohvikud käe-jala juures

 

Airlie Beachi ümbritseb Suur Vallrahu ja 70 troopilist saart. Sukeldumis- ja snorgeldamisentusiastid alustavad siit oma retki rifi kirevasse veealusesse maailma või Whitsunday saartele. See elust tulvil rannakuurort meelitab huvilisi palmidega ääristatud randade, rannaparkide ja tänavakohvikutega. Keset Airlie Beachi asub võrratu paljude palmidega laguun, kus saab ujuda aasta ringi. Meie keelekool asub 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel rannast ja 10-minutilise autosõidu kaugusel laguunist. Pärast päevitamist või purjetamist võib nautida kohalikke roogasid söögikohas Mr Bones või proovida eksootilist kööki Deja Vus. Kallas on pulmadeks ideaalne paik ning siit avaneb fantastiline vaade linnale. Suveöödel kohtuvad ööinimesed baarides, nt Phoenix, või klubides, nagu Beaches, Magnum või Mama Africa, ja pidutsevad varajaste hommikutundideni.

 

LISA-Sprachreisen-Englisch-Airlie-Beach-Australien-Lagune-Badelagune-Schwimmen-ganzjaehrig-baden-Sonne-Sommer-Meer

LISA! keelekursus »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud sõbralikus kohalikus peres  või ühiselamus.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud NEAS ja IALC poolt. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama inglise  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna ja Airlie Beachi avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (inglise keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Brisbane`i lennujaama.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Brisbane`i lennujaama.

Mida teha Airlie Beachis:

 • söö hommikust Village Cafes

 • lenda liuglangevarjuga liivasaarte kohal

 • matka ja uju Cedar Creeki koskede juures

 • osale terve päeva kestval ekskursioonil Whitehaven Beachi

 • purjeta Whitsunday saartele

 • vaatle krokodille Proserpine’i jõe märgaladel

 • sukeldu ja snorgelda Suurel Vallrahul

 • lenda rifi ja liivasaarte kohal ning naudi panoraamvaadet

Tehniline abi
Saada