LISA! Keelereisid

Palma de Mallorca

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Hispaania keele kursused Palma de Mallorcas

Õitsev Vahemere saar Mallorca võib uhkust tunda oma keskmiselt 300 päikesepaistelise päeva üle aastas. Kevaditi täidab siinset õhku mandliõite magus hõng.

 

null

 

KOLM PÕHJUST, MIKS VALIDA PALMA DE MALLORCA:

  1. Kvaliteet: õpi hispaania keelt paradiisisaarel
  2. Asukoht: keeltekool on kesklinnas
  3. Kursused: eraõpe,  ’ Hispaania keel  ja purjetamine’

Mallorca on Vahemere üks peamisi puhkekuurorte ning siinsed armastatud kohad nagu näiteks Magaluf, El Arenal ja Paguera tervitavad turiste, kes tulevad siia igal suvel kogu maailmast, et nautida erakordselt vilgast ööelu ja saare puhtaid kuldseid randu. Väljaspool sissetallatud radu kujundavad saart idüllilised unised keskaegsed külad oma päikesepaistesse uppuvate apelsiniaedadega, ümbritsetuna kaljusest mägimaastikust ja hõberohelistest oliivisaludest.

Saare pealinn Palma de Mallorca on võluv 300 000 elanikuga sadamalinn. Haritud ja kaasaegne, ajalooline, ent samas trendikas – see päikeseline linn tõmbab igal aastal oma rikkaliku kultuuri, lugematute moebutiikide, tipprestoranide ja stiilsete baaridega ligi külastajaid kogu maailmast. Peitununa ümbritsevate mägede keskele pakub Palma väga palju kauneid vaatamisväärsusi nagu näiteks kuningapalee ja majesteetlik gooti katedraal La Seu, mis kõrgub palmide ja liivakarva majade kohal. Eriti just see katedraal paistab kätte kaugelt merelt. Ainuüksi juba vaate pärast tasub linnale läheneda eeskätt mere poolt. Palma pakub suurepärast valikut kultuurilisi ja kulinaarseid naudinguid ning on aastate vältel arenenud tõeliseks kultuuripärliks Baleaaride südames.

 

LISA-Sprachreisen-Spanisch-Spanien-Sprachunterricht-Lerngruppe-Terrasse-Sommer-draussen-lernen

 

LISA! keelekursused täiskasvanutele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud sõbralikus kohalikus peres  või kooli korteris.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud Instituto Cervantes poolt . Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama hispaania  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna  avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (hispaania keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Palma de Mallorcale
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Malma de Mallorcale

Mida teha Palma de Mallorcas :

  • Mängi rannavollet ning külasta “Platja de Palma” randa

  • Võta osa suvefestivalidest  “Nit de Foc”

  • Matka “Modrango” Rahvuspargis

  • Tee tutvust nüüdisaegse kunstiga “Museu d’Art Espanyol Contemporani”

Tehniline abi
Saada