LISA! Keelereisid

Pariis

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Prantsuse keele kursused teismelistele Pariisis.

Prantsuse keele kursused teismelistele toimuvad Pariisis suvevaheajal. Teismeliste kursused on õpilastele vanuses 12 -17 ja noortekursused vanuses 16.a-18.a

 

LISA-Sprachreisen-Franzoesisch-Paris-Eiffelturm-Aussicht-Stadtbummel-Ruhmeshalle-Pantheon-Blick

 

Miks õppida prantsuse keelt Pariisis?

 1.    Parim asukoht  - õpi prantsuse keelt ühes kauneimas pealinnas maailmas
 2.    Erinevad kursused – standardõpe, intensiivkursus ja erinevate eksamite ettevalmistuskursus
 3.    Lai vabaajaprogramm – ekskursioonid, sport, töötoad

Pakume 12-17 aastastele õpilastele keelekursuseid Pariisis. Pariis on tulede linn, maailma romantilisim linn. Siin on terve hulk erinevaid vaatamisväärsusi ja tuntud kohti, mida külastada. Istu tänavakohvikus ja naudi elu prantsuse moodi! Saad fantastilise kogemuse, kui valid keeleõppeks hurmava Pariisi! Kolmel pealelõunal nädalas organiseerib kool näiteks paadireisi Seine’i jõel, käigu Louvre’i Mona Lisa naeratust vaatama või kuulsa Notre-Dame’i katedraali külastuse. Naudi vaadet linnale Eiffeli tornist, jaluta Montmartre’l või külasta Sacre Coeur’i basiilikat. Peale koolitunde toimuvad võrkpalli – või jalgpallivõistlused. Õhtuti laulame karaoket, teeme teatrit või mängime põnevaid mänge. Õpilastel, kes osalevad intensiiv- või eksamikursustel, ei toimu pealelõunaseid üritusi.

 

null

LISA! keelekursus teismelistele >>

Meie LISA! keeltekoolis hoolitsetakse teismeliste eest hästi – palju on organiseeritud tegevusi ja koolitunnid on kõrgel tasemel. Nizzas õpib laps võõrkeelt sõbralikus ja hubases õhkkonnas. Sinu poja või tütre eest hoolitsevad kohalikud pered, grupijuhid ja kooli õpetajad. Kui soovid täpsemat infot kursuse alguskuupäevade kohta, vaata meie kodulehel olevat kalendrit. Laps majutub sõbralikus kohalikus peres või kooli õpilaskorteris. Meie õpilasi ootab põnev ja rikkalik vabaajaprogramm (grupijuhtide ja kooli personali järelvalve all).
Pakume ka kursuseid täiskasvanutele, vaata menüü ’täiskasvanutele’ alt. Üle 16-aasta vanused õpilased saavad osa võtta täiskasvanute kursustest. Sellisel juhul ei kuulu kursuse juurde vabajaprogramm ja kursuse hind on madalam.

Akrediteeringud >>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud  Label Qualité FLE poolt ja on  SOUFFLE ja CampusFrance liige. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama prantsuse  keelt võõrkeelena.

Sinu LISA! keelekursus >>

Õpilasele tuleb lennujaama vastu kas grupijuht või majutuspere. Esimesel koolipäeval toimub keeletest. Testi tulemuste järgi paigutatakse õpilane gruppi. Tavaliselt on grupis üheealised õpilased. See kindlustab parimad õpitulemused. Kingi oma lapsele võimalus avardada silmaringi ja saada uusi väljakutseid ning elamusi!
Õpilasi valmistatakse vajadusel ette ka erinevate keeletestide või koolieksamite sooritamiseks.
Peale koolitunde toimuvad erinevad kooli poolt organiseeritud üritused – ikka koos grupijuhtide või kooli töötajatega. Nädalalõppudel toimuvad poolepäevased või päevapikkused matkad ja väljasõidud. Siiski on hetki, kui õpilasega pole ühtegi täiskasvanut. Kooli meeskond on aga alati kättesaadav.

Saabumine >>

Kallid lapsevanemad, Lennupiletid ei sisaldu kursuste hinnas. Aitame teid vajadusel soodsa lennupileti hankimisel Pariisi. Laps reisib saatjata. Väljalennupäev peab olema pühapäev, erandjuhtudel võib see olla ka laupäev. Tagasilennupäev peab olema laupäev, erandjuhtudel võib see olla ka pühapäev.

PS! Transfeeriteenus on lisatasu eest!

Head lapsevanemad!
Üksikasjalikuma teabe saamiseks  Prantsusmaal toimuva teismelistele mõeldud prantsuse keele kursuse kohta 2018 aastal võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli, majutuse, tegevusprogrammi ja kohapealse järelevalve kohta.

Vabaaja veetmise võimalused Nizzas (kursuse hinna sees)

 •    Teretulemast-pidu
 •    Giidiga ekskursioon Nizza vanalinnas
 •    Musée d'Art Moderne et d'Art Contemporain külastus
 •    Villefrance või Eze külastus
 •    Ekskursioon Monacosse
 •    Tantsutunnid
 •    Kooli korraldatud Õpilaste Olümpiamängud rannas
 •    Karaoke õhtud
 •    Vabaõhu kino

Lisatasu eest

 •    Paadireis St.Tropezi
 •    Bowling
 •    Ekskursioon Cannesi või St.Tropezi

Head lapsevanemad!
Üksikasjalikuma teabe saamiseks  Prantsusmaal toimuva teismelistele mõeldud prantsuse keele kursuse kohta 2021 aastal võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli, majutuse, tegevusprogrammi ja kohapealse järelevalve kohta.

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .