LISA! Keelereisid

Pushkin - St Petersburg

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Vene keele kursused täiskasvanuile Puškinis, Peterburis

Puškini linnajagu Peterburis on üks suurejoonelisemaid. Siin asub muuhulgas ka suures pargis kõrguv Katariina palee, kus tegutsevas hotellis saavad peatuda meie keelekooli õpilased, et kogeda tuntud Vene romaanidele omast õhustikku.

null

 

KOLM PÕHJUST, MIKS VALIDA PUŠKINI LINNAOSA PETERBURIS:

 1. Parim asukoht: keskuses asuv kool
 2. Kursuste lai valik: intensiivsed tunnid, individuaalõpe
 3. Kvaliteet: edukad õpetamismeetodid, põnev vaba aja programm

Meie keelekursus viib sind 18. ja 19. sajandi staaride maailma, kaunite Ermitaaži kollektsioonide juurde ja emakese Venemaa südamesse. Ehkki 19. sajandi jõukate Euroopa aristokraatide hobukaarikud on kadunud, võib siin ikka veel tunnetada Dostojevski ja Tolstoi ajastut. See arvukate kanalite ja raudsildadega linn on kodu paljudele hunnitutele paleedele, barokkstiilis parkidele, kullatud kujudele, purskkaevudega lossiaedadele ja väärtuslike kunstikogudega muuseumidele. Peterburi ümbritseb aukartustäratav Venemaa maastik ja väikesed  kasesalud, kus toimus kuulsate Vene muinasjuttude tegevus. Peterburi peamine ostutänav on pikk, paljude poodide, raamatukaupluste, kohvikute ja restoranidega ääristatud Nevski Prospekt.

 

null

 

LISA! keelekursused täiskasvanutele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud sõbralikus kohalikus peres  või hotellis.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama vene  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (vene keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Peterburi  lennujaama.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Peterburi lennujaama.

Mida teha Puškinis, Peterburis?

 • Osale giidiga ekskursioonil Puškini linnaosas Peterburis.

 • Külasta Katariina paleed ja selle kuulsat Merevaigutuba.

 • Mine Peterburi kesklinna, mis on umbes 25-minutise rongisõidu kaugusel.

 • Koge Peterburi huvitavat ööelu.

 • Külasta teatrit.

 • Veeda aega šikkides baarides ja hubastes tudengipubides.

 • Külasta muuseume.

 • Külasta Peterburi Iisaku katedraali.

 

Tehniline abi
Saada