LISA! Keelereisid

Köln

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Saksa keele kursused Kölnis

Meie Kölni keeltekool asub kesklinnas.Miks valida keeleõppeks Köln?

LISA-sprachreisen-deutsch-Koeln-Hohenzollernbruecke-Rhein-fluss-sightseeing-sehenswuerdigkeiten

 

Miks valida keeleõppeks Köln?

  1. Õpi saksa keelt elavas Kölni linnas.
  2. Intensiivsed kursused, väikesed grupid, ärikeele kursus, ettevalmistuskursused erinevate eksamite sooritamiseks
  3. Kool asub mugavalt kesklinnas, hea hinna ja kvaliteedi suhe

Reini jõe ääres asuv Köln meelitab külalisi suurepärase arhitektuuri, rikka kultuurielu ja kölnipärase elustiiliga. Meie kesklinnas asuvat kooli ümbitsevad paljud õdusad kohvikud, baarid, restoranid ja teatrid. Kuulus Kölni katedraal asub vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel koolist. Neile, kes jaksavad ronida katedraali torni, avaneb hingemattev vaade ümbruskonnale. Katedraali ees asub Hohenzolleri sild, mis viib elavasse Südstadti linnaossa. Nagu enamik Saksamaa linnu, on ka Köln rikas parkide poolest. Sõida rattaga, jaluta, naudi rohelust!

LISA-Sprachreisen-Deutsch-Deutschland-Koeln-Freizeit-Aktivitaeten-Sehenswuerdigkeiten-Altstadt-Koelner-Dom-moderne-Architekturr

LISA! keelekursused täiskasvanutele »

Meie LISA! Keeltekoolis Kölnis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud sõbralikus kohalikus peres, stuudiokorteris või jagad korterit kaasõpilasega kooli poolt üüritud korteris

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud IALC ja CSN  poolt . Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama saksa keelt võõrkeelena.

Keelekursus Kölnis  »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna ja Kölni  avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (saksa keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Kölni.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Kölni.

Mida Kölnis teha?

  • Naudi vaadet katedraali tornist
  • Külasta Flora-nimelist botaanikaaeda
  • Osta endale üks õige kölni vesi – 4711 Kölniche Wasser
  • Võta ette osturetk Heumarktis
  • Naudi kontserti Kölni filharmooias
  • Külasta loomaaeda
  • Museum Ludwigis saad nautida kaasaegset kunsti
Tehniline abi
Saada