LISA! Keelereisid

Nizza

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Prantsuse keele kursused teismelistele Nizzas.

LISA!Keelereisid pakub võimalust valida kahe erineva kooli vahel (kodulehel Nizza või Nizza Campus).

Lihavõttepühadel ja suvevahejal on 15 – 21 aastastel õpilastel võimalus õppida prantsuse keelt Nizzas. Nizza kutsub oma pikkade liivarandade ja palmidega ääristatud promenaadidega!


Miks valida Nizza?

 1. Parim asukoht. Õpi prantsuse keelt Lõuna-Prantsusmaal, Prantsuse Rivieras, 5-minutilise jalutukäigu kaugusel rannast.
 2. Võimalus valida standardkursus, intensiivkursus või eksamiteks ettevalmistav kursus


Nizza on üks kauneimaid linnu Prantsuse Rivieras. Meie keeltekool asub nii rannale kui linnasüdamele väga lähedal. Kool korraldab kahel pärastlõunal nädalas linnaekursiooni Nizza vanalinnas, Villefrances või Ezes, ühiseid üritusi toimub ka rannas või koolis. Näiteks tutvustame pannkoogiõhtul Lõuna-Prantsusmaa suurepärast kokakunsti, korraldame filmiõhtu otse tähistaeva all, meie teretulemast-peol saad testida oma keeleoskust ja leida uusi sõpru. Ühenädalase keelekursuse juurde kuulub poole päeva pikkune väljasõit, 2-nädalase kursuse valinut ootavad 2 poolepäevast ja 1 päevapikkune väljasõit. Päevapikkused väljasõidud toimuvad laupäeviti, näiteks Cannes külastus.

LISA! keelekursus teismelistele >>

Meie LISA! keeltekoolis hoolitsetakse teismeliste eest hästi – palju on organiseeritud tegevusi ja koolitunnid on kõrgel tasemel. Nizzas õpib laps võõrkeelt sõbralikus ja hubases õhkkonnas. Sinu poja või tütre eest hoolitsevad kohalikud pered, grupijuhid ja kooli õpetajad. Kui soovid täpsemat infot kursuse alguskuupäevade kohta, vaata meie kodulehel olevat kalendrit.
Laps majutub sõbralikus kohalikus peres või kooli õpilaskorteris (õpilaskorter on 16-aastastele ja vanematele). Meie õpilasi ootab põnev ja rikkalik vabaajaprogramm (grupijuhtide ja kooli personali järelvalve all).

Akrediteeringud >>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama prantsuse  keelt võõrkeelena.

Sinu LISA! keelekursus >>

Õpilasele tuleb lennujaama vastu kas grupijuht või majutuspere. Esimesel koolipäeval toimub keeletest. Testi tulemuste järgi paigutatakse õpilane gruppi. Tavaliselt on grupis üheealised õpilased. See kindlustab parimad õpitulemused. Kingi oma lapsele võimalus avardada silmaringi ja saada uusi väljakutseid ning elamusi!
Õpilasi valmistatakse vajadusel ette ka erinevate keeletestide või koolieksamite sooritamiseks.
Peale koolitunde toimuvad erinevad kooli poolt organiseeritud üritused – ikka koos grupijuhtide või kooli töötajatega. Nädalalõppudel toimuvad matkad ja väljasõidud. Siiski on hetki, kui õpilasega pole ühtegi täiskasvanut. Kooli meeskond on aga alati kättesaadav.

Saabumine >>

Kallid lapsevanemad, Lennupiletid ei sisaldu kursuste hinnas. Aitame teid vajadusel soodsa lennupileti hankimisel Nizzasse. Laps reisib saatjata. Väljalennupäev peab olema pühapäev. Tagasilennupäev peab olema laupäe. Õpilased võetakse meie grupijuhtide poolt Nizza lennujaamas. Anname sulle hea meelega lisateavet meie kursuste. Saada meile e-kiri team@keelereisid.com või helista meile

Vabaaja veetmise võimalused Nizzas (kursuse hinna sees)

 •     teretulemast-pidu
 •     giidiga ekskursioon Nizza vanalinnas
 •     Musée d'Art Moderne et d'Art Contemporain külastus
 •     Villefrance või Eze külastus
 •     ekskursioon Monacosse
 •     tantsutunnid
 •     kooli korraldatud Õpilaste Olümpiamängud rannas
 •     karaoke õhtud
 •     vabaõhu kino

Lisatasu eest

 •     paadireis St.Tropezi
 •     bowling
 •     ekskursioon Cannesi või St.Tropezi

Head lapsevanemad!
Üksikasjalikuma teabe saamiseks  Prantsusmaal toimuva teismelistele mõeldud prantsuse keele kursuse kohta 2021 aastal võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli, majutuse, tegevusprogrammi ja kohapealse järelevalve kohta.

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .