LISA! Keelereisid

Fort de France

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Täiskasvanute prantsuse keele kursused Fort-de-France’is

Päikeselisel ja troopilisel Martinique’i saarel võite õppida keelt ja nautida head juustu, šampanjat ja Prantsuse kohvikultuuri.

LISA-sprachreisen-franzoesisch-martinique-strand-palmen-meer-freizeit-sonne

 

KOLM PÕHJUST, MIKS VALIDA FORT-DE-FRANCE

 1. Suurepärane asukoht: õppige prantsuse keelt kaunil Kariibi mere saarel
 2. Kvaliteet: väike ja sõbralik kool mere lähedal, individuaalne lähenemine
 3. Suur valik kursuseid: individuaaltunnid erinevatel teemadel, sukeldumis- ja lohesurfi koolitus

Keelereis Fort-de-France’i sadamalinna viib Teid tõelisse troopikasse. Saarest põhja pool paikneb Dominica ja lõuna pool St. Lucia. Kuna Martinique kuulub Prantsusmaale, on siin võimalik maksta eurodes. Fort-de-France’is leiate eest kaunid valged liivarannad, kookospalmid ja türkiissinise mere. Südalinnas asuva väiksese keelekooli juurde võib tulla ka paadiga. Kursusel osalejatel on võimalus ka osa võtta professionaalsetest sukeldumis- ja lohesurfi koolitustest. Kooli lähedal on kõik vajalik – meri, poed, kohvikud, oivalised restoranid ja mitmekesine iganädalane turg. Kesklinna viib ühistransport vaid mõne minutiga. Martinique’i saarele on omane Kariibi elulaad Prantsuse mugavustega, seega on siin traditsiooniline kohvikultuur ning restoranides saab maitsta austreid šampanjaga. Silmapaistva raamatukogu ja katedraali kujundas prantsuse arhitekt Pierre-Henri Picq.

null

LISA! keelekursused täiskasvanutele »

LISA! keelekursused Fort-de-France’is on kvaliteetsed prantsuse keele kursused, mille hulka kuulub ka majutus. Tunnid algavad igal esmaspäeval. Juhul kui alguspäev kattub riigipühaga, alustatakse teisipäeval Kursused sobivad nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Ööbimine on varem enda poolt valitud kohas.

Akrediteeringud »

Enama kui 20-aastase kogemusega on LISA! Study Abroad tänapäeval üks parimaid keeleõppe programmide pakkujaid. Meie keelekool on organisatsioonide Campus France ja IALC liige ning on akrediteeritud Qualité FLE poolt. Kooli meeskond on väga sõbralik ja siin on osalejaid kõikjalt maailmast. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama prantsuse keelt võõrkeelena.

Keelekursus Fort-de-France’is »

Esimesel päeval suunatakse Teid keeleoskusest lähtudes sobivale kursusele, et tagada Teile edukad õpingud. Pärast tunde on küllaga aega tutvuda linna ja selle ümbrusega. LISA! keelekool pakub nädala jooksul palju huvitavaid tegevusi ja kooli meeskond jagab head nõu linna parimate paikade kohta. Nad oskavad kindlasti soovitada häid kohti šoppamiseks, kohvi joomiseks või sõpradega pidutsemiseks. Linna võib avastada ka omaette. Parim viis keelt harjutada ja enda keeleõpinguid toetada on suhelda kohalikega, seega soovitame Teil julgesti igal võimalusel nendega rääkida. Võõrustajapere juures elades on väga lihtne õpitut iga päev järele proovida.

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Fort-de-France’i.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Viini.

 

Mida teha Fort-de-France’is:

 • õppida Schoelcheri raamatukogus
 • nautida vaadet Fort St. Louisest
 • jalutada Jardin de Balata troopilises aias
 • matkata vihmametsas või sõita kanuuga
 • külastada ajaloolist Leyritzi suhkruistandust
 • degusteerida rummi mõnes ajaloolises vabrikus
 • õppida koloniaalaja kohta Palais de Justice’is
 • külastada Musée Regional d’histoire er d’etnographiet
 • sõita praamiga Dominica või Saint Lucia saartele


Aitame Teil rõõmuga leida just Teile sobiva kursuse. Anname nõu, millal on parim aeg reisida ja kui pikk Teie kursus võiks olla ning teavitame vastuvõtutingimuste ja majutuse kohta. Meie infoteenus on kõigile tasuta. Kursustele saab registreeruda telefoni või e-posti teel või internetis oleva taotlusvormi kaudu.

 

Tehniline abi
Saada