LISA! Keelereisid

Sao Paulo

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Portugali keel São Paulos

Lõuna-Ameerika kiireima elutempoga linnas kasvavad kõrged kookospalmid ja valged liivarannad laiuvad otse majaukse ees. Pärast portugali keele tunde koged sambahelisid, karnevale ja rikkaliku kultuurielu.

null

 

MIKS VALIDA KEELEKURSUS SÃO PAULOS ?

 1. Parim asukoht: kaasaegne, sõbralik mitmekülgse kultuurimaastikuga suurlinn
 2. Kvaliteet: väikesed kodused õppegrupid, õpetajate korraldatav vaba aja programm
 3. Kursuste lai valik: intensiivõpe, individuaal- ja grupiõpe


São Paulo on Brasiilia suurim linn, mis asub mägede ja kõrgendike vahelisel platool. Arvukate pilvelõhkujatega linn sarnaneb põhjaameerikaliku maailmalinnaga, ent siinne eluviis ja õhkkond on siiski Ladina-Ameerikale tüüpilised. Kohalikud ehk nende keeli paulistanos on äärmiselt külalislahked. Siinsetest baaridest ja restoranidest kostub elavat vestlust ja sambarütme. Meie keelekool asub linna ühes jõukaimas piirkonnas, ülikooli ning restoranide ja kohvikute läheduses. 15- kuni 20-minutilise ühistranspordisõiduga või jalgsi jõuab koolist kaasaegsele Avenida Paulistale. Siin asub linna kõrgeim ehitis Edificio Italia. Lähedusse jäävad Rua Vinte e Cinco de Março ostutänav ning Mercado Municipali turg, mis meelitab oma värske eksootilise tootevalikuga. Rahuoaasi ja lõdvestuspaika pakub Parque Ibirapuera, mis on ühtlasi ka kultuurikeskus. Siin toimuvad vabaõhukontserdid, suvised jalgpallimatšid ja muud üritused. Õhtuti kohtuvad paulistanosed Vila Magdalena linnajaos, et kuni hommikuni sambat tantsida. Veebruaris ja märtsis haarab tervet linna kaasa värvikirev ning vaatamist väärt karneval.

 

null

 

LISA! keelekursused täiskasvanutele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud sõbralikus kohalikus peres.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama portugali  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (vene keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti São Paulosse.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid São Paulosse.

 

Pärast keeletunde – mida teha São Paulos:

 • Naudi Edifìcio Itàlia vaateplatvormilt panoraamvaadet.

 • Külasta Sala São Paulos kontserti.

 • Külasta muljetavaldavat Mosteiro de Sao Bento kloostrikirikut.

 • Imetle Pinacoteca do Estao de São Paulos Brasiilia kunsti.

 • Saa Museu da Língua Portuguesas portugali keele kohta rohkem teada.

 • Naudi Parque Ibirapueras rahu.

 • Söö Brasiilia suurimas Jaapani linnajaos Bairro de la Liberdades sušit.

 • Maitse Rodizio de Carneses churrascot.

Tehniline abi
Saada