LISA! Keelereisid

Pisa

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

ITAALIA KEELE KURSUSED PISAS

Pisa on Piazza dei Miracoli ja viltuse torni linn. Galileo sünnipaiga kitsastel tänavatel jutlevad prouad rõdudel oma naabritega. Õpilased õpivad itaalia keelt tuttavlikus õhkkonnas. Pisas pakume alates 50-aastastele õpilastele keele ja kultuuri kursust.

 

null

 

MIKS VALIDA PISA ?

 1. Parim asukoht: õpi itaalia keelt soodsa hinnaga Pisa südames
 2. Kursuste lisavalikud: keele ja kultuuri kursus üle 50-aastastele õpilastele
 3. Kvaliteet: väike, tuttavlik kool, intensiivne tugi, lühikesed vahemaad

 

Pisa asub Toskaana piirkonnas ja laiub piki Arno jõe mõlemaid kaldaid. Vanalinna läheduses asub kuulus Campo dei Miracoli, kus inimesed saavad imetleda viltust torni ja baptisteeriumi, mille marmoreeritud fassaadid säravad päikese all. Viltuse torni tipust saad nautida kaunist vaadet linnale. Vanalinnas Piazza dei Cavalieril asub Palazzo, mis on ehitatud võimsale Medici perekonnale, ja erakordne Santo Stefano kirik. Hinnatud Borgo Stretto kaarkäikudest leiad laia valiku restorane, kohvikuid ja butiike. Kitsastel tänavatel ühelt poolt teisele rõdude vahele tõmmatud nööridel kuivab pesu. Jõe vastaskaldal sadama juures asuvad linna kauneimad ehitised ja kirikud. Iga-aastase La Luminara di San Ranieri festivali ajal süüdatakse tänavatel tuhanded küünlad ning hiljem öösel kaunistab taevast ilutulestik.

 

null

 

LISA! keelekursused täiskasvanutele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud sõbralikus kohalikus peres  või kooli korteris.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama itaalia  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna  avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (itaalia keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Pisa lennujaama
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Pisa lennujaama

Mida teha Pisas:

 • Juunis naudi ajaloolist Gioco del ponte võistlust.

 • Külasta Museo Nazionale di San Matteos kunstinäitust.

 • Naudi vanalinnas jäätist.

 • Juunis osale La luminara di San Ranieri festivalil.

 • Tee reis Firenzesse.

 • Koge Museo della Graficas ajalugu.

 • Külasta Palazzo Blus kunstinäitust.

 • Jaluta mööda Giardino Scotto varjulisi radu.

 • Suple ja uju Marina del Vecchiano rannas

Aitame sul meelsasti leida keelekursuse, mis vastab kõige paremini sinu vajadustele. Anname sulle nõu reisimiseks sobivaima aja ja keelekursuse ideaalse kestuse kohta, jagame infot sissesõidunõudmiste ja majutuspaika jõudmise kohta. Meie infoteenus on tasuta. Keelekursust saab broneerida telefoni või e-posti teel või täites broneeringu veebivormi.

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .