LISA! Keelereisid

Totnes

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Inglise keele kursused Totnesis

Meie Totnesi keeltekool ootab inglise keele kursustele õpilasi vanuses 7-17 aastat. Meie koolis on võimalus osaleda keelekursusel kogu perega.

 

null

 

Miks valida Totnes?

 1. Õpi inglise keelt kogu perega! Laste ja vanemate tunnid toimuvad eraldi.
 2. Hea asukoht – koolikompleks asub linnasüdame lähedal

 

Totnes on võluv väikelinn Lõuna-Inglismaal. Meie kool asub kaunis ajaloolises hoones, vaid 10-minuti kaugusel kesklinnast.
Meie perekursustel osalevad vanemad täiskasvanutel mõeldud keelekursustel, samal ajal kui lapsed õpivad inglise keelt mängides või grupitundides. 7-11 aastased osalevad keelekursustel vaid koos vanemaga. Peale koolitundide võtavad õpilased osa ühistegevustest. Näiteks külastavad nooremad õpilased lähedal asuvat farmi, kus on võimalus jälgida ja paitada lambaid, kitsi ja ponisid. Teismelised veedavad vaba aega erinevaid spordialasid harrastades, koolidiskol või näitemängu harjutades. Üle 16-aastased võivad broneerida täiskasvanutele mõeldud kursuse, ilma vabaaja programmita.

 

LISA-Sprachreisen-Schueler-England-Campus-College-Sprachkurs-Schulcampus-Freizeitangebot-Sportangebot-hochwertig-Natur-Betreuung-Freizeitprogramm

LISA! keelekursused teismelistele>>

Meie Totnesi koolis  ootab õpilasi sõbralik ja mõnus õhkkond. Õpilane on kohaliku pere, õpetajate ja grupijuhtide hoole all. Kursuse algupäevade kohta saad rohkem infot meie kodulehe kalendrist. Kursuse hinnas sisaldub sisukas vabaaja programm.
Pakume keelekursuseid ka täiskasvanutele (alates 16-ndast eluaastast).
Õpilane majutub sõbralikus kohalikus peres.  

Akrediteeringud>>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie keeltekool on akrediteeritud  British Council  poolt ning on English UK liige.

Sinu LISA! keelekursus teismelistele>>

Õpilasele tuleb lennujaama vastu grupijuht või kohalik pere.  Esimesel koolipäeval toimub keeletest. Testi tulemuste järgi paigutatakse õpilane gruppi. Tavaliselt on grupis üheealised õpilased. See kindlustab parimad õpitulemused. Kingi oma lapsele võimalus avardada silmaringi ja saada uusi väljakutseid ning elamusi!
Õpilasi valmistatakse vajadusel ette ka erinevate keeletestide sooritamiseks.
Peale koolitunde toimub erinevaid kooli poolt organiseeritud üritusi – ikka koos grupijuhtide või kooli töötajatega. Nädalalõppudel toimuvad  poolepäevased või päevapikkused väljasõidud ja matkad. Siiski on hetki, kui õpilasega pole ühtegi täiskasvanut. Kooli meeskond on aga alati kättesaadav.

Saabumine>>

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida oma teismelisele soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga noortepileti Londonisse. Lennujaamas tervitavad su last soojalt meie rühmajuhid ja toovad  ta siis majutuspaika.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri.

Vabaaja tegevused 7-10 aastastele õpilastele

 • Trummitunnid

 • Tennis, võrkpall, jalgpall, korvpall

 • Käsitöö ja joonistamine

 • Kohaliku farmi külastus

 • Jalutuskäik Totnesis

 • Nädalalõpus väljasõidud

 

Vabaaja tegevused 12-17 aastastele (kursuse hinnas)

 • Tants/teater/kunst

 • Linnaekskursioon

 • 2 poolepäevast väljasõitu nädalas – näiteks kanuutamine, Woodlands Park, Torquai

 • Tennis, võrkpall, jalpall

 • Karaoke ja disko

 

Head lapsevanemad!
Üksikasjalikuma teabe saamiseks Suurbritannias toimuva teismelistele mõeldud inglise  keele kursuse kohta 2017 aastal võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli, majutuse, tegevusprogrammi ja kohapealse järelvalve kohta

Tehniline abi
Saada