LISA! Keelereisid

Oxford 16 Plus

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Inglise keele kursused  alates 16 a vanustele Oxfordis

Meie keelereisid alates 16 a vanustele on ideaalselt kohandatud iseseisvatele õpilastele, kes on vähemalt 16-aastased ega soovi osaleda järelevalvega vaba aja programmis. Need kursused on soodsamad kui õpilaste keelekursused, kuna puudub 24-tunnine järelevalve ja järelevalvega meelelahutusprogramm.

null

MIKS VALIDA KEELEKURSUS ALATES 16 A VANUSTELE OXFORDIS? 

 1. Vabadus: Oxfordi avastamine omapead, järelevalve ainult külalisperes
 2. Soodsam: puudub meelelahutusprogramm ja 24-tunnine järelevale
 3. Oxfordi avastamine: korraldatud vaba aja programm eraldi broneeri


Oxfordis asub riigi üks vanimaid ülikoole. Siin elavad hiliskeskaegsetes hoonetes kogu maailmast pärit üliõpilased. Väljastpoolt meenutavad need hooldatud aedadega majad muuseume, kuid nende seinte taga peituvad armsad korterid või kaasaegsed ülikooliruumid. Linna kaunistavad galeriid ja viktoriaanilikud ehitised, milles asuvad väikesed ärid, hubased kohvikud ja kutsuvad restoranid. Walton Streetil on suure külastatavusega pubid ja klubid. Thamesi jõel toimuvad igal aastal Oxfordi ja Cambridge`i tudengite vahelised aerupaadivõistlused. Üsna lähedal asuvad ka Londoni naabrusse jääv kuurortlinn Bournemouth ja Salisbury linnake ning legendaarne võimsate megaliitidega Stonehenge`i kiviring.

 

null

 

LISA! keelekursused teismelistele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud peres.


Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud British Council ja English UK poolt. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama inglise  keelt võõrkeelena.


Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna  avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (inglise keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!


Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Londonisse
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Londonisse


Mida Oxfordis teha?

 • Külasta Loodusloomuuseumi.

 • Mine Castle Prisoni kindlusesse.

 • Osta kohalikke tooteid Covered Marketilt.

 • Mine botaanikaaeda. 

 • Sõida jalgrattaga läbi linna.

 • Nuusuta kolledžihõngu ringkäigul Oxfordi ülikoolis.

 • Ostle Bicester Village`s.

 • Tee väljasõit Cotswoldsi.

 

Aitame sul meelsasti leida keelekursuse, mis vastab kõige paremini sinu vajadustele. Anname sulle nõu reisimiseks sobivaima aja ja keelekursuse ideaalse kestuse kohta, jagame infot sissesõidunõudmiste ja majutuspaika jõudmise kohta. Meie infoteenus on tasuta. Keelekursust saab broneerida telefoni või e-posti teel või täites broneeringu veebivormi.

Tehniline abi
Saada