LISA! Keelereisid

London Beckenham – 16 Plus

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Inglise keele kursused alates 16. a vanustele Londonis Beckenhamis

LISA! keelekursused alates 16 a vanustele Londonis Beckenhamis on ideaalselt organiseeritud inglise keele kursused. Meie kool asub Londoni rohelises südames. Pärast keeletunde saavad õpilased linnaga tutvuda omal käel või osaleda vaba aja programmis. Need kursused on soodsamad kui õpilaste keelekursused, kuna puudub 24-tunnine järelevalve ja järelevalvega meelelahutusprogramm.

LISA-Sprachreisen-Englisch-London-Beckenham-Sightseeing-Shopping-internationale-Teilnehmer

MIKS VALIDA KEELEKURSUS ALATES 16 A VANUSTELE LONDONIS BECKENHAMIS?

  1. Kvaliteet: väikesed õppegrupid, intensiivne, isiklik järelevalve, rahulik asukoht
  2. Mugav: ilus koolilinnak aia ning lähedalasuvate spordirajatistega  
  3. Londoni avastamine iseseisvalt: korraldatud vaba aja programm eraldi broneeritav


Beckenham on üks Londoni kõige rohelisematest ja jõukamatest eeslinnadest, kus viis aastat oma elust veetis ka rokkstaar David Bowie. Siin lõi Brixtoni kvartalist pärit kunstnik oma teose Space Oddity ning tegi koostööd kuulsustega, nagu nt Elton John ja Mick Jagger. Pärast keeletunde võid omal käel või koos uute keelekursuse sõpradega avastada Londoni vaatamisväärsuseid. Vaid mõneminutise rongisõidu kaugusel Beckenhamist asub Londoni kesklinn. Oxford Streetile ja kõigi vaatamisväärsuste juurde jõuab metrooga hõlpsasti ja mugavalt. Meie keelekool asub viktoriaanlikus kolledžihoones, mille juurde kuulub suur aed ja hubane selvekohvik. Täpselt vastas on ujumisbasseini ja fitnessiklubiga spordikeskus. Vaid kiviviske kaugusele jääb tüüpiline viktoriaanlik härrastemaja keset avarat parki, ümbritsetuna golfi- ja spordiväljakutest. Siin unustad ära, et viibid maailmalinnas. Beckenham Place`is on üles võetud tuntud BBC kirjanduse ekraniseeringud ja Tim Burtoni filmid.

LISA! keelekursused teismelistele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud peres.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud British Council ja English UK poolt. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama inglise  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna  avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (inglise keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Londonisse
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Londonisse

Mida Londonis teha?

  • Imetle Londoni Toweris kroonijuveele.

  • Külasta Greenwichi observatooriumi.

  • Sõida praamiga piki Thamesi jõge Greenwichist kuni Toweri sillani.

  • Mine ostlema Borough Marketile.

  • Desgusteeri Greenwichis kogu maailmast pärit tänavatoitu.

  • Külasta Beckenhami paleed.

  • Vaata ajaloolises Odeonis filme

Aitame sul meelsasti leida keelekursuse, mis vastab kõige paremini sinu vajadustele. Anname sulle nõu reisimiseks sobivaima aja ja keelekursuse ideaalse kestuse kohta, jagame infot sissesõidunõudmiste ja majutuspaika jõudmise kohta. Meie infoteenus on tasuta. Keelekursust saab broneerida telefoni või e-posti teel või täites broneeringu veebivormi.

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .