LISA! Keelereisid

London 16 Plus - Budget

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Inglise keele kursused 16. a vanustele

Meie keelereisid alates 16 a vanustele on ideaalselt kohandatud iseseisvatele õpilastele, kes on vähemalt 16-aastased ega soovi osaleda järelevalvega vaba aja programmis. Need kursused on soodsamad kui õpilaste keelekursused, kuna puudub 24-tunnine järelevalve ja järelevalvega meelelahutusprogramm.

LISA-Sprachreisen-London-Budget-Oxford-Street-Regent-Street-Shopping-Einkaufen-London-Ausgehen-Bus-Abends

 

MIKS VALIDA  KEELEKURSUS ALATES 16.A VANUSTELE LONDONIS ?

 1. Vabadus: Londoni avastamine omapead, järelevalve ainult külalisperes
 2. Soodsam: puudub meelelahutusprogramm ja 24-tunnine järelevalve
 3. Londoni avastamine: korraldatud vaba aja programm eraldi broneeritav


Meie Londoni soodsal keelekursusel õpid inglise keelt otse Londoni ostutänavas Oxford Streetis. Õppeprogramm on paindlik, inglise keele kursustel saab osaleda hommikuti või pärastlõunati. Nii vastab õppetöö sinu vajadustele õppida tundma Briti pealinna. Rahvusvahelistes gruppides õpetavad sind asjatundlikult meie spetsiaalselt väljakoolitatud keeleõpetajad. Meie õpetajad on emakeelsed ja kasutavad õpetamisel kaasaegseid interaktiivseid meetodeid. Otse majaukse taga ootavad sind pikal ostutänaval rohkem kui 300 kauplust ja butiiki, aga ka teatrid ja kinod. Londoni tähtsate vaatamisväärsusteni jõuab kiiresti ja hõlpsalt jalgsi või metrooga. Lähedalasuvas Sohos asuvad linna mõned parimatest baaridest ja klubidest ning ka esikinod Leicester Square`il ei jää kaugele. Covent Garden või kunstigaleriid, aga ka Rahvuslik Portreegalerii ja Kuninglik Akadeemia on vaid mõne minuti kaugusel. Meie keelekool asub Oxford Circuse metroopeatuse vahetus läheduses.

 

LISA-Sprachreisen-England-Englisch-London-Budget-Oxford-Street-Shopping-zentrale-Lage-Maedchen-Shoppen-Designerlaeden-London-Regent-Street-Piccadilly-Oxford-Circus

 

LISA! keelekursused teismelistele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud peres.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud British Council ja English UK poolt. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama inglise  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna  avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (inglise keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Londonisse
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Londonisse

Mida Londonis teha?

 • Külasta Loodusloomuuseumi.

 • Mine Castle Prisoni kindlusesse.

 • Osta kohalikke tooteid Covered Marketilt.

 • Mine botaanikaaeda. 

 • Sõida jalgrattaga läbi linna.

 • Nuusuta kolledžihõngu ringkäigul Oxfordi ülikoolis.

 • Ostle Bicester Village`s.

 • Tee väljasõit Cotswoldsi.

 

Aitame sul meelsasti leida keelekursuse, mis vastab kõige paremini sinu vajadustele. Anname sulle nõu reisimiseks sobivaima aja ja keelekursuse ideaalse kestuse kohta, jagame infot sissesõidunõudmiste ja majutuspaika jõudmise kohta. Meie infoteenus on tasuta. Keelekursust saab broneerida telefoni või e-posti teel või täites broneeringu veebivormi

Tehniline abi
Saada