LISA! Keelereisid

Exeter 2019

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Keeltekool Exeter

Asukoht

2 min jalgsi kesklinna

Koolimaja

terrass
puhketuba
8 klassiruumi
4 kohta arvutiga töötamiseks

Klassiruumi sisustus

kaasaegsed klassiruumid

Internet

tasuta
WLAN

Kursuse algus

Kursuse algus on esmaspäeviti.Juhul kui kursuse algus langeb riiklikule pühale, siis algab kursus järgmisel päeval.

Õppematerjalid

kohapeal tuleb tasuda õppematerjalide eest

Akrediteeringud

English UK
British Council

LIsainfo

Kahjuks ei ole ratastoolis inimestele ligipääsu.

KEELTEKOOL

LISA! keeltekool asub Exeteri südames, vaid mõne sammu kaugusel paljudest ostukeskustest ja restoranidest. Meie keeltekoolil on kaheksa kaasaegset klassiruumi ja väliterrass. Koolihoones on palju ruumi, et kohtuda sarnaselt meelestatud inimestega maailma eri paigust ja arutada koos oma plaanide üle.

null

Keeletunnid »
 

Inglise keele kursusel õpid lühikese aja jooksul mõistma ja rääkima korralikku inglise keelt, mida sul läheb vaja igapäevaelus, inglise ärikeelt, mis kulub ära karjääri tegemisel, või akadeemilist ja teaduslikku inglise keelt, mida vajad ülikoolis ladusate lausete moodustamiseks. Keelekursus sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Sinu õpetajad on spetsiaalselt koolitatud kasutama inglise keele õpetamisel kõige tänapäevasemaid meetodeid ja nad on kõik pärit Inglismaalt. Seega õpid sa kõige lihtsamal ja kiiremal viisil rääkima soravat inglise keelt. Kiired algajad suudavad ladusaid lihtlauseid moodustada juba pärast esimest tundi. Ettevalmistus enne keelekursust ei ole vajalik. Meie programmi käigus omandad sõnavara, mida õpiksid tavakoolis mitu nädalat, märkamatult umbes ühe või kahe päevaga.

Esimene koolipäev

Esimesel koolipäeval pead tegema keeleoskuse testi, mille põhjal määratakse sind ühte rühma õpilastega, kes on keeleoskuse poolest sinuga samal tasemel. Kui selgub, et esmase testi tulemus ei vasta siiski su tasemele, saad igal ajal oma äranägemise järgi oma keeletaset muuta. Esimesel päeval kohtud sa keeleõpilastega kõikjalt maailmast. Enamik keeleõppijaid reisib üksi ning leiab endale kiiresti väiksema või suurema seltskonna, kellega pärastlõunaid või õhtuid veeta.

Organiseeritud väljasõidud»

Exeteri keeltekooli sõbralik personal teab täpselt, kus on linnas parimad kohad väljas söömiseks, millised kontserdid ja teatrietendused parajasti kavas on ning kus asuvad parimad poed. Koolitöötajad korraldavad koos keeleõpilastega pubiõhtuid, kino- ja teatrikülastusi ning rahvusvahelisi õhtusööke. Samuti on võimalik korraldada väljasõite Cardiffi, Bathi ning Dartmoori ja Exmoori rahvusparkidesse.
 

Tehniline abi
Saada