LISA! Keelereisid

Exeter

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Täiskasvanutele mõeldud keelereis Inglismaale Exeteri

Reis Exeteri on kui retk selle rohelise saare ajalukku, puudutades iga ajastut Inglismaa ajaloos. Külalised saavad näha kiviajast pärit kiviringe müstilises Dartmooris, aga ka roomlaste pärandit, omapäraseid vahvärkmaju ja uhket katedraali. Sellesse kaunisse ja elavasse linnakesse Exe’i jõe kaldal tulevad inglise keelt õppima inimesed kogu maailmast.

Kolm põhjust, miks valida keeleõppeks Exeter:

  1. Suurepärane asukoht: õppige inglise keelt ülikoolilinnas

  2. Kvaliteet: väike ja sõbralik kool, individuaalne lähenemine

  3. Kõik on lähedal: majutuspaigad on kooli läheduses

 

Ülikoolilinn Exeter asub Inglismaa lõunaosas Exe’i jõe ääres maalilises Devoni maakonnas kõigest kahe tunni kaugusel moepealinnast Londonist. Selle piirkonna asustasid roomlased, millest annab tunnistust hulk ajaloolisi hooneid nagu näiteks Püha Peetruse katedraal 1050. aastast pKr või linna paljud muuseumid ja monumendid. Lähedal asuvast Dartmoori rahvuspargist leiad lõõgastava oaasi, kus saad lisaks jalustrabavale loodusele imetleda vanu kiviringe, hauakambreid ja varemeid. Niinimetatud juuraajastu rannik jääb vaid 10-minutilise rongisõidu kaugusele ja sobib ideaalselt surfamiseks.

LISA! keelekursus »

Meie keelekursuseid  viivad läbi kõrgelt hinnatud õpetajad, kes kasutavad efektiivseid ja tänapäevaseid õpetusmeetodeid. Kursused algavad igal esmaspäeval (v.a algajate kursus). Kui esmaspäev satub olema riiklik püha, algab kool teisipäeval. Meie kursused sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie keeltekool on akrediteeritud   British Council`i poolt ning on  English UK liige. Kõigi õpetajate emakeeleks on inglise  keel ning nad on inglise  keele kui võõrkeele õpetamise spetsialistid.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval toimub keeletaseme määramiseks test. Selle tulemuste põhjal määratakse sind gruppi, mis sobib sinu tasemega. See garanteerib tulemusliku keeleõppe.
Peale koolitunde on piisavalt aega, et Exeteri  tundma õppida. LISA! Keeltekool pakub palju erinevaid ajaveetmisvõimalusi ja kooli sõbralik meeskond jagab lahkelt oma teadmisi Exeteris toimuva kohta, parimatest  söögikohtadest ja kohvikutest rääkimata. Parim viis oma keeleoskuse arendamiseks on suhtlemine kohalikega! Soovitame majutust kohalikus peres – saad piisavalt keelepraktikat!

Reisimine »

Reisimine on eluviis ning lennureis ja saabumine majutuspaika on mõlemad osa sinu keelereisist.Soovitame lennata Exeteri, Bristoli või Londoni lennujaama.Lennujaama ja  Exeteri vahel on bussiühendus. Lisainformatsiooni leiate www.nationalexpress.com
Saab tellida ka kooli transfeeriteenuse. Transfeer Exeteri lennujaam-majutuspaik £35; Bristol lennujaam-majutuspaik  £119; London Heathrow lennujaam- majutuspaik £264; London Gatwick lennujaam- majutuspaik £282
 

Üksikasjalikuma teabe saamiseks Suurbritannias  toimuva täiskasvanutele mõeldud inglise  keele kursuse kohta 2016 aastal võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel.

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .