LISA! Keelereisid

Cambridge 16 Plus

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Inglise keele kursused alates 16 a vanustele, Cambridge

Meie keelereisid alates 16 a vanustele on ideaalselt kohandatud iseseisvatele õpilastele, kes on vähemalt 16-aastased ega soovi osaleda järelevalvega vaba aja programmis. Need kursused on soodsamad kui õpilaste keelekursused, kuna puudub 24-tunnine järelevalve ja järelevalvega meelelahutusprogramm.

 

LISA-Sprachreisen-Schueler-Englisch-England-Cambridge-16-Plus-Freizeit-Sightseeing-Aktivitaeten-Universitaeten-Sightseeing-Leute-treffen

MIKS VALIDA KEELEREIS ALATES 16 A VANUSTELE CAMBRIDGE`IS?

 1. Vabadus: Cambridge`i avastamine omapead, järelevalve ainult külalisperes
 2. Soodsam: puudub meelelahutusprogramm ja 24-tunnine järelevalve
 3. Cambridge`i avastamine: korraldatud vaba aja programm eraldi broneeritav


Ülikoolilinna Cambridge`i pilti kujundavad keskaegsed hooned ja munakivisillutisega tänavad. Meie keelekool asub otse Cambridge`i südames kaasaegses telliskivihoones. Cami jõel treenivad ülikooli aerupaadimeeskonnad ja piki jõge võib näha aeglaselt sõitmas palju gondleid. Kõige parem on Cami kallastel paiknevat linna avastada jalgrattal. Kasutamata ei tohiks jätta võimalust minna ülikooli ekskursioonile ja Fitzwilliami muuseumi. Newmarketis aga saavad väljapeetud külastajad elada kaasa hobuste võiduajamistele.

 

LISA-Sprachreisen-Schueler-Englisch-England-Cambridge-16-Plus-Freizeit-Sightseeing-Aktivitaeten-Punting-Boote-River-Cam-Sonne

LISA! keelekursused teismelistele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud peres.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud British Council ja English UK poolt. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama inglise  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna  avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (inglise keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Londonisse
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Londonisse

Mida Cambridge`is teha?

 • Tee ringkäik Cambridge`i ülikoolis.

 • Külasta Fitzwilliami muuseumi.

 • Mine ostlema Kings Streetile ja Bridge Streetile.

 • Mine pühapäeval All Saints garden Art and Craft Marketile.

 • Võta ette jalgrattaretk läbi linna ja piki Cami jõge.

 • Mine Newmarketisse hobuste võiduajamisele.

 • Külasta vanimat ülikoolimuuseumi Sedgwick Museumi.

 • Sõida Punting Bootiga üle Cami jõe.

 • Naudi suvel elavat muusikat Cambridge`i parkides.

 

Aitame sul meelsasti leida keelekursuse, mis vastab kõige paremini sinu vajadustele. Anname sulle nõu reisimiseks sobivaima aja ja keelekursuse ideaalse kestuse kohta, jagame infot sissesõidunõudmiste ja majutuspaika jõudmise kohta. Meie infoteenus on tasuta. Keelekursust saab broneerida telefoni või e-posti teel või täites broneeringu veebivormi.

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .